gamber

İsim
: Gamze B.
Kayıt Tarihi
: 4 Mart 2018
Son Giriş
: 3 gün


Hakkımda

Merhaba, ben emekli çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanıyım. Özellikle kendi branşım olmak üzere her türlü tıbbi makale yazıyorum Makalelerimde halkın anlayacağı sade bir dil kullanıyorum. Çocuk psikolojisi, bebek ve çocuk beslenmesi, çocukluk ve erişkin obezitesi ve diyet de ilgi alanlarım arasında. Makalelerimde seo uygunluğuna dikkat ediyorum. Anahtar kelime listesi de veriyorum. Hazırladığım içerikler özellikle bloglar ve web siteleri için kullanışlıdır.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 

Neden Ben?
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz. 

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar. 
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz. 
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Akademik Makale
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.