fvakmansoy

İsim
: Vecize A.
Kayıt Tarihi
: 17 Haziran 2019
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

**iş tanımlamadan önce lütfen iletişime geçiniz.** **Sipariş alımım kapalı olsa dahi mesaj ile benimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda mesajlarınıza dönüş yaparak size yardım olacağım.** Hakkımda İNGİLİZCE ÇEVİRMENLİK VE TÜRK DİLİ EDEBİYATI BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. AYRICA YAZI YAZMAKTAN VE KİTAP OKUMAKTAN ÇOK BÜYÜK BİR ZEVK DUYUYORUM. SORUMLULUKLARINI BİLEN VE İŞLERİMDE TİTİZ BİRİSİYİMDİR. ÜZERİME DÜŞENİ ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPARAK TESLİM EDERİM.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tamamen özgün içerikler üretebilirim. Sizlerden içerik siparişi verirken bütün detayları bana açıkça belirtmenizi talep ediyorum.Özellikle belirtiyorum lütfen sipariş öncesinde benimle iletişime geçin sonrasında sipariş vermeye karar verin.

Neden Ben?

İş disiplinim ile zamanında tam şekilde işlerinizi teslim edebileceğimden ötürü birlikte güzel işlere imza atabileceğimize inanıyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (32)

icerik.net
20 Eylül 2021 13:07 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

icerik.net
11 Aralık 2019 13:31 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

cumhur_pehliser
22 Kasım 2019 22:57 tarihinde gönderildi.

Yazınız için elinize sağlık. gayet başarılı olmuş. Gayet eşsiz madde işaretleri eklenmiş fakat size ya ben yanlış anlattım yada siz de yanlış anladınız. Kırmızı olan ana anahtar kelimelerde yanlarındaki sayı adeti kadar kullanılması gerekiyordu ve kırmızı ile belirtilmesi gerekiyor. Sizden ricam ana anahtar kelimeleri kırmızı ile göstermeniz birde eksik sayıda ise bu eksik kalanları bir yerlere yerleştirmeniz. Çabanız ve de anlayışınız için ayrıyetten çok teşekkür ederim. Sizinle beraber çalışmaktan gayet memnun olurum. Bu yazı gibi yazılar için talepler çok olacak. Umarım gözünüzde büyüttüğünüz durum ortadan kalkmıştır ve çalışmaya devam ederiz. Tekrardan gayet başarılı bir yazı olmuş elinize sağlık. Saygılarımla.

eyragr
21 Kasım 2019 08:41 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

eyragr
19 Kasım 2019 12:56 tarihinde gönderildi.

Çok güzel bir çalışma olmuş