• Giriş
  • Kayıt Ol

furkantazegul

İsim
: Furkan T.
Kayıt Tarihi
: 19 Haziran 2022
Son Giriş
: 2 hafta

Standart Yazar
Hazır Makalesi (2)


Hakkımda

1 yıldır içerik yazarlığı yapıyorum. Daha önce de bir sitenin 3 ay boyunca ıçerik editörlüğünü üstlendim. Seo uyumlu makale yazma konusunda oldukça tecrübe sahibiyim. Yazmayı,okumayı ve araştırıp yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyorum. Bazı edebiyat dergilerinde yazmış olduğum makalelerim ve şiirlerim mevcut durumda. Yazarlığı profesyonel bir şekilde icra ediyorum. Bu işi seviyorum. Sizler için dört dörtlük SEO uyumlu makale hizmeti verebilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Web siteniz için en iyi seo uyumlu içerikleri üretebilirim.Doğru anahtar kelime seçimi ile yazmış olduğum seo uyumlu makaleyi arama motorlarında üst sıraya sizler için çıkarabilirim.

Içerik yazarlığı tecrübem bulunuyor. Ayrıca blog ıçeriği ve diğer makale içerik işlerinizi en iyi şekilde hazır hale getirebilirim.

Tabiiki sadece bunlarla da kendimi sınırlamıyorum. Ürün açıklaması, Web Sitesi İçeriği  gibi işlerinizi en iyi ve en doğru şekilde yaparak kusursuz bir makaleyi ortaya çıkarırım.Sizlerde bu sayede rakiplerinizin önüne fazlasıyla geçmiş olursunuz. En doğru anahtar kelimeleri sizler için özenle seçer titizlikle işinizi tamamlarım.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net