• Giriş
  • Kayıt Ol

furkanov

İsim
: Furkan Y.
Kayıt Tarihi
: 2 Haziran 2022
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği öğrencisiyim, üniversite yoğunluğundan fırsat buldukça profesyonel düzeyde yazmayı seviyorum. Eğitimimi İngilizce almamın da katkısıyla İngilizceye çeviri yapabilecek ve İngilizce içerik hazırlayacak derecede hakimim. Yazma becerimin gelişmesinde çok kitap okumuş olmamın ve boş zamanlarımda yazılar yazmanın katkısı oldu. Bu becerimin yakın çevrem tarafından fark edilir hale gelmesiyle neden bu yolla para kazanmayayım diye düşündüm ve metin yazarlığına başlamış oldum. Daha önceden farklı platformlarda metin yazarlığı yaparak deneyim sahibi oldum ve yetkin bir seviyeye ulaştım.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"furkanov" Örnek İçerikleri

  • referans3

  • referans1

Hizmet Açıklaması

Sizin için isteklerinize uygun bir biçimde, tamamen özgün, SEO uyumlu makaleler hazırlayabilirim. İngilizce-Türkçe metin çevirileri ve İngilizce metin yazarlığı da yapabilirim.
WEB sitesi, blog içeriklerine yönelik içerikler hazırlıyorum. Aynı şekilde liste içerik, herhangi bir konu üzerine makale de hazırlamaktayım. 
Enflasyon, ekosistem gibi bilimsel konulardan "En Çok Satış Yapan Elektrikli Otomobiller" gibi liste içeriklere kadar geniş bir içerik yelpazesine sahibim. 
Blogunuz, işiniz için kurduğunuz web siteniz, çeviri metinleriniz için size pek çok konuda makale hazırlayabilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net