• Giriş
  • Kayıt Ol

furkane

İsim
: Furkan E.
Kayıt Tarihi
: 14 Mayıs 2022
Son Giriş
: 6 ay

Standart Yazar


Hakkımda

3 yıldır içerik üreticiliği yapmaktayım. Spor ve gezi yazıları başta olmak üzere çeşitli konularda özgün içerikler üretebilmekteyim. İyi seviyede İngilizce bilmekteyim. Bu sayede çeviri hizmeti de verebilmekteyim. Oluşturduğum içeriklerin yeterli derinliğe sahip olmasına dikkat ederim. Konuyu detaylarıyla ele alırken bir yandan da herkes tarafından rahatlıkla anlaşılabilir bir dil kullanmaya özen gösteriyorum. Bu sayede kolay anlaşılabilir, detaylı içerikler üretiyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"furkane" Örnek İçerikleri

  • Steam Oyun İade Etme

Hizmet Açıklaması

Merhaba!
İçerik yazarlığı konusunda deneyimim bulunmaktadır. Bu sayede sizler için belirttiğiniz konuda SEO uyumlu %100 özgün içerikler oluşturabilirim. Ürettiğim içeriklerin herkes için anlaşılabilir olmasına dikkat etmekteyim. Bundan dolayı içeriklerimde yalın ve akıcı bir dil kullanmaya dikkat ediyorum.

*Belirttiğiniz konular hakkında anahtar kelime araştırması yapmaktayım. Yazıyla alakalı anahtar kelimeleri sizlerle paylaşarak ortak karar verilen anahtar kelime üzerinden ilerlemekteyim. Bu sayede arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak içerikler oluşturmaktayım.
*Ürettiğim tüm içeriklerde %100 özgünlüğü hedeflemekteyim. Bu sayede sizlere eşsiz içerikler sunmaktayım.
*Yazım sürecinden önce konu hakkında detaylı araştırmalar yapmaktayım. Böylece belirttiğiniz konuda detaylı içerikler oluşturmaktayım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net