furkan6

İsim
: Furkan E.
Kayıt Tarihi
: 11 Haziran 2020
Son Giriş
: Şuan Online


Hakkımda

Psikoloji mezunu, araştırma yapmayı ve yazı yazmayı seven biriyim. Bilişim, sanat, tasarım, teknoloji ve bilim üzerine çeşitli konulara ilgi sahibiyim. İngilizce kaynaklardan yararlanabilme imkanına sahibim. Kaliteli makaleler sunabilmek adına dünya çapında araştırma yaparak çalışmalarımı gerçekleştiriyorum. Yazım sırasında teknolojinin sunduğu imkanlardan da faydalanarak kısa süre içerisinde akıcı ve anlamlı sonuçlar alabiliyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Lütfen iletişime geçme konusunda çekingen olmayın. Aklınıza gelen/takılan her şeyi sorabilirsiniz. Yazı yazmak için oldukça hevesliyiz. Mesaj gönderip projelerinizi, isteklerinizi paylaşmanızı ve yazıları sizinle birlikte oluşturmayı çok istiyoruz. Hatta sadece sohbet etmek için dahi yazabilirsiniz..:)

 

Peki Nasıl Çalışıyoruz?

HIZLI YAZIM - Yazma aşamasında en gelişmiş teknoloji firmalarının sesli yazdırma özelliklerinden faydalanıyoruz. Ardından metin üzerinden geçip hataları düzeltiyor ve son dokunuşları yapıyoruz. Bu sayede akıcı bir dile ulaşabiliyor ve zaman kazandırıyoruz.

ARAŞTIRMA - Araştırma aşamasında İngilizce kaynaklar dahil olmak üzere geniş bir bilgi birikiminden yararlanıyoruz. Yazıyı en zengin hale getirmemizi sağlayacak bilgilere ulaştıktan sonra bu bilgileri anlamlı bir bütün oluşturacak şekilde düzenliyoruz.

GENİŞ İLGİ ALANLARI - Bilim, sanat, spor, teknoloji, tasarım gibi konulardaki ilgimizle geniş bir konu alanı için zaten birikim sahibiyiz. Bu alanlardaki ilgi ve birikimimizi kullanarak, diğer alanlardaki okuma ve araştırmalarımızı çok daha verimli şekilde gerçekleştirme fırsatına sahibiz.

UYGUN FİYAT - Vermiş olduğumuz emeğin karşılığında belli bir yaşam standardını hak ettiğimizi düşünüyoruz. Buna ulaşabilmeyi göz ardı etmeden sizlere emeğimizi en uygun ücretle ulaştırmak adına özen gösteriyoruz.

HEVESLİ OLMAK - Yazı yazmayı içimizden gelerek yapıyoruz ve bu yolla hayatımızı devam ettirebilme fikri bize enerji veriyor. Farklı konularda araştırmalar yapıp bunları diğer insanlarla paylaşmanın, bizi ve çevremizdeki insanları geliştireceğinin farkındayız. Tüm bunlar yaptığımız iş üzerindeki şevkimizi arttırıyor.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Redaksiyon
Video İçerik

Müşteri Yorumları(1)

kaancamur
25 Haziran 2020 12:03 tarihinde gönderildi.

güvenilir