furkan37

İsim
: Furkan G.
Kayıt Tarihi
: 14 Aralık 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

19 yaşımdayım Bursa Uludağ Üniversitesi Siyaset bilimi ve Kamu yönetimi birinci sınıf öğrencisiyim. İlgi alanlarımdan olan politika, teknoloji ve sağlık alanında güzel makaleler yazarım. Yaklaşık 4 yıldır çalıştığım telefon aksesuar sektöründe iyi bir tecrübe sahibiyim. Bu konu hakkında hazır makalelerle size en ince bilgiler vererek ekonomik anlamda büyük kârlar elde etmenize olanak sağlayacağım.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

MERHABA ;

 

Makale yazarlığında kendimi geliştirmek için bir süredir sağlık ve teknoloji konuları önde olmak üzere çeşitli konularda  yazılar yazmaktayım. Amacım ilk olarak kendime az de olsa bir gelir elde etmek. İkinci amacım ise  bilmediğim konularda en azından fikir sahibi olmak ve kendi gelişimime katkıda bulunmak

 

 

-     Aldığım içeriği SEO uyumlu, noktalama ve imla kurallarına dikkat ederek hazırlıyorum 

 

       Ben, araştırma ve öğrenme konularının hiç bir zaman tükenmeyeceğine, bir sınırı olmadığına inanırım diyebilirim, bu yüzden de siparişiniz ''asıl ilgi alanım'' olmasa bile en kısa sürede en doğru ve en güvenilir bilgileri araştırır, toplar ve sizin için istenilen seviyede bir içeriği üretebilirim.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.