furcan

İsim
: Furkan C.
Kayıt Tarihi
: 21 Eylül 2022
Son Giriş
: 3 gün


Hakkımda

Merhaba, Ben Furkan. Makine Mühendisiyim. Lise yıllarımda başlayan araştırma ve yazma becerilerimi sizlerle paylaşmak istediğim için buradayım. Daha önce hikayesini, senaryosunu kendim yazdığım kısa filmler ile yarışmalara katıldım. Bir yıl önce gelen özgün bir roman yazma hevesimi devam ettiriyorum ve kitabımı yazmaya devam ediyorum. Mesleğimin getirdiği bilim, teknoloji araştırmaları dışında sanata da apayrı bir düşkünlüğümün olduğunu belirtmek isterim. Yukarıda da bahsettiğim gibi araştırmaktan çok büyük keyif alıyorum. Sizlerin de bana yepyeni araştırma maceralarına sürükleyeceğinizden eminim. Sevgiler... Saygılar...


Fiyat Tarifesi: 10.90 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba,

Ben Furkan.

Bugüne kadar yaptığım araştırmalarım sırasında sonuca nasıl ulaşacağımı, insanların neler istediğini çok iyi anladığım için sizlerin de isteklerinize en iyi ve en olumlu sonuçlarla, en kısa zamanda karşılık vereceğimden şüpheniz olmasın. 

Beni tercih ettiğiniz takdirde, özgün ve bir o kadarda kapsamlı, SEO uyumlu makalelerim ile arzu ettiğiniz ziyaretçi ve popülarite için yardımcı olacağım.

Daha önce hikayesini, senaryosunu kendim yazdığım kısa filmler ile yarışmalara katıldım. Online SEO eğitimlerine, webinarlarına katıldım.

Yazı, içerik veya makale hakkında istediklerinizi, arzu ettiklerinizi detaylıca tarafıma aktarmanızı rica ediyorum. En kısa sürede karşılıklı olarak işlerimizi bitirmek adına bu çok önemlidir.

Teşekkürler..

Sevgiler...

Saygılar...

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.