fulyapala

İsim
: Fulya P.
Kayıt Tarihi
: 30 Kasım 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunuyum. Lisans sonrası eğitimimi yüksek lisans ile devam ettirerek iletişim, kurumsal iletişim, medya alanında pek çok araştırma, makale yazma gibi proje ve görevlerde yer aldım. Özel bir eğitim kurumunda halkla ilişkiler sorumlusu görevlerini yürüttüm. Çalışma hayatıma profesyonel şekilde içerik yazarı ve içerik editörü olarak devam ediyorum. İstanbul İşletme Enstitüsü İçerik Editörlüğü eğitimini tamamlayarak sertifika almış bulunmaktayım. Çeşitli internet sitelerine SEO uyumlu içerikler gerçekleştirdim. Bunlar tanıtım yazısı, hakkımızda yazısı, ürün ve kategori içeriği, teknoloji, sağlık, eğitim, sosyal medya, film analizi, genel kültür alanlarında makaleler yazdım. Ayrıca kendi özgün makalelerim de satılıp yayınlanmıştır. Yazmak benim için gerçekten yeniden doğmanın, aydınlanmanın, hayata karşı daha motive olmanın karşılığı. Farklı konuları araştırmak, özgün makaleler üretmek beni çok heyecanlandırıyor. Birlikte çalıştığımız takdirde kaliteli içeriklere sahip olacağınızı temin ederim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunuyum. Aldığım akademik eğitimin de katkısıyla akademik yazım dilim ve yazım teknikleri konusunda başarılı olduğuma inanıyorum. Eğitimim süresince iletişim bilimleri alanında bir çok makale yazdım. 

Çalışma hayatıma profesyonel şekilde içerik yazarı ve içerik editörü olarak devam ediyorum. Buna yönelik İstanbul İşletme Enstitüsü İçerik Editörlüğü eğitimini başarıyla tamamlayarak sertifika almış bulunmaktayım.  Yazacağım içeriklerin özgün, araştırma - kurgu - oluşturma aşamalarına uygun olduğunu, SEO tekniklerinin gerçekleştirildiğini, doğru anahtar kelimelerin bulunup doğru yerleştirildiğini, istek ve ihtiyaçları karşılayacağını düşünüyorum.

Şu an farklı platformlarda da içerik yazarlığını sürdürüyorum. Çeşitli sitelere eğitim, sosyal medya, teknoloji, dekorasyon, genel kültür alanlarında tanıtım yazısı, kurumsal hakkımızda yazısı, ürün ve kategori yazısı, film analizi ve diğer konulardammakaleler yazdım. Çeşitli konularda kendi özgün yazdığım makaleler de yazıyorum.  Bugüne kadar sipariş üzerine yazdığım ve yayınlanan makaleler olduğu gibi kendi makalelerim de satılıp yayınlandı.

Hizmetlerim:

*Profesyonel içeriklerimi oluştururken konuya dair doğru ve geçerli türkçe veya yabancı kaynaklardan gerekli bilgiler alır, özgün yorumumla ve ifademle cümlelerimi yazıya dökerim. 

*Okurun dikkatini dağıtmayacak, net ve anlatım bozukluğundan uzak bir dil ile yazılmasını önemserim.

* %100 özgün bir içerik hazırlarım. Teslim etmeden önce içeriği özgünlük testinden geçiririm.

* İşimi zamanında teslim ederim.

* Teslim edilen işlerde bir sorun olduğunda memnuniyetle düzenlerim.

* Sizi ve firmanızı ön plana çıkaracak teknikleri içeriklerimde uygularım.

* SEO tekniklerine hakimim ve çalışmalarımda uygularım.

* Anahtar kelimeleri doğru seçer ve doğru bir sayıda kullanırım.

* Yazım ve imla kurallarına uyarak özen gösteririm.

Birlikte çalıştığımız takdirde kaliteli ve hedeflerinize ulaştıracak içeriklere sahip olacağınızı temin ederim.

Tanıtım yazısı, blog yazısı, web sitesi içeriği, ürün veya kategori yazısı, bilimsel makale, gezi yazısı, SEO uyumlu içerik ve her türlü içerik yazısını hizmetinize sunmaya hazırım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.