• Giriş
  • Kayıt Ol

ftmyksl

İsim
: Fatma
Kayıt Tarihi
: 25 Mart 2022
Son Giriş
: 4 saat

Elit Yazar
Hazır Makalesi (4)


Hakkımda

Herkese merhaba. Uzun senelerden bu yana içerik yazarlığı yapıyorum. Her türlü kategori ve konuda içerik hazırlayabilirim. Ürün açıklama, blog yazıları ve kategori açıklamalarını istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda en iyi şekilde yazabilirim. İçerikleri oluştururken anlam bütünlüğüne, yazım ve noktalama kurallarına uymaya özen gösteririm. Bütün çalışmalarım tamamen özgündür. İçerik talepleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz.


Türkçe Makale Siparişi: 20.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"ftmyksl" Örnek İçerikleri

  • Bitkisel Süt Çeşitleri Nelerdir?

  • Yulaf Sütünün Faydaları Nelerdir?

Hizmet Açıklaması

İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda her türlü içeriği yazabilirim. 8 yıldır çok sayıda markaya içerik alanında destek verdim ve hala çalışmalarımı sürdürüyorum. Bütün yazılarımı büyük bir titizlikle hazırlıyorum. Gereken anahtar kelimeleri doğru yerlerde kullanıyor, yazının okunabilir nitelikte olmasına özellikle dikkat ediyorum. İçerikleri özgünlük testinden geçiriyorum ve yazıların kontrolünü sağladıktan sonra teslimatını gerçekleştiriyorum. Blog, tanıtım içerikleri ve kurumsal sayfa yazılarını briefe uygun şekilde hazırlayacağımdan emin olabilirsiniz. 

Kategori, ürün açıklama, blog, hizmet ve hakkımızda yazılarını hazırlayabilirim. Gezi, eğitim, endüstri, teknoloji, sağlık, moda, edebiyat, felsefe, psikoloji, dekorasyon, inşaat, otomotiv, kültür/sanat, emlak, kişisel gelişim, hayvanlar alemi, dizi/film ve daha birçok konuda yazabilirim. Halihazırda ajanslar, markalar, şirketler ve e-ticaret siteleri için düzenli olarak içerik sağlıyorum. Bütün çalışmalarımda SEO uyumuna dikkat ediyor, hatasız, özgün ve anlam bütünlüğü olan içeriklerimle sayfanızın bir adım öne geçmesine destek oluyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (129)

pilotkabini
23 Mayıs 2024 21:52 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

pilotkabini
8 Mayıs 2024 21:49 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

ferencvaros
6 Mayıs 2024 08:21 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

pilotkabini
1 Mayıs 2024 01:25 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

ferencvaros
26 Nisan 2024 08:55 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

Whatsapp Destek - icerik.net