focuspoint

İsim
: Erkut K.
Kayıt Tarihi
: 25 Ocak 2019
Son Giriş
: 6 ay


Hakkımda

2010 yılından beri teknoloji sektöründeki kurumsal şirketlerde çalışma fırsatı buldum. Teknoloji ve oyun odaklı yazılar yazıyorum. Ayrıca ingilizce çeviri hizmeti sunuyor ve blog içeriği üretiyorum. Teknolojik cihaz incelemeleri ve oyun incelelemeleri de yazıyorum. Yazıların kaliteli olmasına, okuyanı bilgilendirmesine ve dikkat çekici yapıda hazırlanmasına özellikle dikkat ediyorum. 9 yılı aşan deneyimimi, içerik.net'te kaliteli içerikler üreterek siz değerli yayımcılarla paylaşmak istiyorum.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

8 yılı aşkın teknoloji yazarlığı kariyerim boyunca birçok internet sitesinde ve dergide yazarlık yaptım. Teknoloji ile bağlantılı her konuda içerik üretebilirim ve yabancı kaynaklarda araştırmalar yaparak en doğru bilgileri aktarabilirim. Tek yapmanız gereken hangi konuda içerik oluşturulmasını istediğinizi bana iletmek. Kaliteli bir içerik oluşturmak için gerekecek en kısa sürede içeriklerinizi tamamlayabilirim.

Neden beni tercih etmelisiniz?

Eğer teknoloji, sosyal medya, dijital pazarlama; oyun ve konsollar ile ilgili kaliteli içeriklere ihtiyaç duyuyorsanız uzun süreli sektör deneyimimle size en kaliteli içerikleri sunabilirim.

-SEO açısından sizi ön plana çıkarak içerikler üretirim.

-Bilgilendirici ve okuyuculara değer katan içerikler geliştiririm.

-İlgi çekici başlıklarla okunma oranını yükseltirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.