• Giriş
  • Kayıt Ol

fizyorehber

İsim
: Eren Y.
Kayıt Tarihi
: 21 Haziran 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Marmara Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü mezunuyum. Kendime geliştirmenin yolunun bilginin paylaşmaktan geçerek olduğunu düşünüyorum.Araştırmaya, bilgileri birleştirmeye ve bunu paylaşmaya meraklıyım ve bundan haz alıyorum. Alanımda bilgiye talebin çok olduğunu lakin kaynaksız ve kulaktan dolma bilgilerin paylaşıldığını görmekteyim. Ben de bu konuda elimi taşın altına koyarak faydalı olacağını düşündüğüm paylaşımlarla sizlerle birlikte olmayı hedefliyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İnsanoğlunun yaşamak kimi ihtiyaçları vardır.Eski çağlarda dere kenarına yerleşmek veya avcılık için kesici aletler kullanmaları temel gereksinimlerini gidermeleri içindir.Bu gelişim sanayi devrimine kadar yavaş ilerlese de ne olduysa makineleşmeyle çağ atladı.

Bu sanayi devrimiyle birlikte devletlerin de politikaları değişti ve yıkılmamak için sömürge elde etmeye çalıştılar.Günümüzde azalmış olsa da bu hala devam etmektedir.

Burdan şuraya geleceğim ki günümüzde de bilişim çok hızlandır ve artık her şey iki parmağımızın hareketiyle yönetilmektedir.İnsanoğlu da bir makineye dönüşüp para kazanıp harcamaktan başka bir şey düşünemez oldu.Paranın el değiştirmesi ve ticaret adeta bir sanat haline geldi ki bu da artık yeni ihtiyacımız oldu.

E-ticaret dediğimiz bu etkileşimde hayatta kalabilmek için bir şeyleri farklı yapmak zaruri hale geldi. Ürün satanın ve çeşidinin bol olduğu şu devirde bunların arasında sivrilmek hiç de kolay değil. Bunun farkındayım ve ben de e ticarete kafa yoran biri olarak talep eden kişilere yardımcı olabilirim. Pazarlama bir ilimdir ve bizde bunun öğrencileriyiz ama öğretmen olmamıza az kaldı.Gelin birlikte aşalım bu yolları. Ben emeğimi ve bilgimi ortaya koymaya hazırım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net