• Giriş
  • Kayıt Ol

fikirmutfagi

İsim
: Kadir Ö.
Kayıt Tarihi
: 24 Mayıs 2020
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Sitenizde yer alan içerikler artık arama motorları için değil ziyaretçiler için eklenmekte. Bunun bilincinde olarak çalışma istiyorsanız mutlaka tanışmak isterim. Sizin ve ziyaretçilerinizin için uygun içeriği belirleyerek içerik üretmem mümkün. Yapılacak olan çalışmada öncelik ziyaretçi için verimli bir içerik üretmek ve bu sayede onun tekrar sitenizi ziyaret etmesini sağlamaktır. Gündem konuları, incemele makaleleri, blog içerikleri gibi birçok kategoride size yardımcı olabilirim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sizin için hakim olduğum kategorilerde içerik hazırlamam mümkün. Kısaca neler yapabileceğimi liste halinde şu şekilde sıralayalım.

* Blogunuz var ve güncel kalmasını istiyorsanız hem arama motoruna uygun hem ziyaretçiyi doyuracak kalitede içerikler hazırlayabilirim. Hemen hemen her kategoride blog tarzı içerikler üretmem mümkün. Hakim olmadığım konularda ön araştırma yapıp bilgi toplayarak sonrasında özgün içerik yaratmaktayım. Ürettiğim içerikler tamamen özgün olarak size sunulmaktadır. 

* Ürünleriniz için metin gerekliyse bunu sağlayabilirim. Ürünler var olan açıklamalarını özgünleştirmeyla daha kısa ve net açıklamalar haline getirip ziyaretçilerinize sunmada yardımcı olmam mümkün. 

* Son zamanların en popüleri olan inceleme içerikleride yaratmam mümkün. Ancak bu konuda ön görüşme yapmamız gerekli. 

* Siteniz için yorum, değerlendirme ve daha birçok hizmet konusunda yardımcı olmamı istiyorsanız çalışma yaparak bir deneme gerçekleştirebiliriz. Herşeyden önce sitenize giren ziyaretçilerin devamlılığını sağlayacak içerikler üretmek önceliğimiz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net