fidelio16

İsim
: Gürcan T.
Kayıt Tarihi
: 30 Kasım 2019
Son Giriş
: 5 ay


Hakkımda

Merhaba. Konuşmak ihtiyaç olabilir ama yazmak sanattır ilkesini savunan bir yazar olarak aranızdayım. Yazmak üretmeyi, üretmek ise okumayı ve araştırmayı gerektirir. Üzerine bir de yaşanmışlıklar eklenince değme keyfine... Bir çalışma ekonomisti olarak Yaklaşık 4 yıldır İş Dünyası ve Çalışma İlişkileri, İş Hukuku, Güvenlik Stratejileri, Pazarlama, Ticaret ve Genel Kültür üzerine kurulu platformlarda yazarlık ve bilgi paylaşımı, karşılaştırmalar yapıyorum. Elde etmiş olduğum hem akademik vem de saha tecrübelerimi yazılarda ortaya çıkararak, dürüstlük ve şeffaflık önceliğimle sizlere faydalı olmak adına özgün çalışmalarıma devam ediyorum. Sevgi ve saygılarımla...


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Ürettiğim içerikler ve hazır makaleler alanında en az 1 yıl inceleme yaptığım, en az iki kaynaktan doğruladığım ve özgün olarak kaleme aldığım konuları kapsamaktadır. Genel kuralım olarak hiç bilmediğim, anlamadığım bir alanda yazmamayı tercih ediyorum. 

İş Dünyası ve çalışma ilişkileri, iş sağlığı ve güvenliği, insan kaynakları, sanayi, endüstri, gündem, genel kültür, bu alanlarda olabilecek blog/web site içerikleri başta olmak üzere paralel konularda sizi ön plana taşıyacak ve zincirlerinizi kıracak yazılar ilgi alanımdır. Dürüstlük ve şeffaflık birinci ilkemdir.  

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.