ferbee

İsim
: Selen A.
Kayıt Tarihi
: 2 Şubat 2018
Son Giriş
: 5 yıl


Hakkımda

İzmir'de yaşıyorum. Profesyonel olarak uzun yıllardır içerik yazarlığı yapıyorum. Aynı zamanda bir makale yazım sitesinde diğer yazarların yazdığı makalelerin kontrol ve onay işlemlerini yapıyorum. Hemen her konuda özgün içerik yazıyorum. Özellikle sağlık, estetik, yemek tarifi, tarih gibi konularda oldukça başarılıyım. Gün içinde makale yazma konusuna da yeterince zaman ayırıyorum. Bu yüzden aldığım makale siparişleri çok özel durumlar dışında aksamıyor.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"ferbee" Örnek İçerikleri

  • 400Ithihr Rekabet Istihbaratı

Hizmet Açıklaması

İhtiyacınız olan özgün içerikleri seo uyumlu şekilde hazırlayabilirim. Taleplerinizi net olarak bildirirseniz, hazırladığım içeriklerde sorun yaşamazsınız. Özgünlükten yana hiç bir kuşkunuz olmasın. Tutamayacağım sözleri vermem. Makaleleri söz verdiğim zamanda hatta öncesinde teslim ederim. Çünkü sadece bu işi yapıyorum.

Makalelerimde alt başlık mutlaka kullanırım. Kelime kalabalığı yapmayı sevmem. Ayrıca imla hatalarına çok dikkat ederim. Makale başlığının dışına çıkmadan konuyu net ve anlaşılır bir dille yazarım. Bunca yılın tecrübesiyle hizmet veriyorum. Umarım çalışma fırsatımız olur.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.