ferahi_begum

İsim
: Ferahi B.
Kayıt Tarihi
: 10 Mart 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Merhabalar, Fizyoterapistim ve Web-Tasarım Kodlama bölümü mezunuyum. Halen işletme öğrencisiyim ve otomobil sektöründe çalışmaktayım. Yazı yazma konusundaki yeteneklerim gerek hocalarım gerek arkadaş çevremde takdirle karşılanıyordu. Ben de bunu bir iş olarak yapmanın beni daha da geliştireceğini ve hem bana hem de makale sunduğum kişiler için iyi bir fırsat olacağını düşündüğümden bu platforma üye oldum. Ne konuda yazmamı isterseniz konuyla ilgili araştırmalarımı yaparak iyi bir içerik üretebilirim. Farklı bakış açılarını sunarak sade ve okuyucunun dikkatini çekecek tarzda yazılar yazmayı seviyorum. Okuyucuyu yazıma bağlamak ve şaşırtıcı bakış açıları ile ilgisini çekmek her zaman en sevdiğim şey olmuştur. Eğer yardımcı olabileceğimi düşünüyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar,

Yazım ve anlatım bozuklukları, açıklamalar ve içerik hazırlama konusunda başarılı işler yaparak para kazanmaya çalışmaktayım. Yazı konusunda her zaman yetenekli biri oldum. Meslek olarak bu alanda çalışmıyor olsam da kompozisyon ve makale yazımında oldukça başarılıyım. Anlatım bozuklukları ve yazım yanlışlıkları ile ilgili hassaslığım beni başarılı bir konuma getirmiştir. Bu hassasiyetimi işe dönüştürmek ve bundan para kazanabilmek için bu platformda bulunmaktayım.

Yazı yazma ve denetleme konusundaki başarımı kullanarak elimden geldiğinde yardımcı olmak isterim. Edebiyatın ve doğru yazılmış yazıların gelişmesi gerektiğine inanıyorum. Günümüzde oldukça sık gördüğümüz yazım yanlışları beni çok rahatsız ediyor. Bunun önüne geçebilirsem ne mutlu bana. Kelimeleri güzel seçerek oluşturmuş olduğum yazılardan herkesin faydalanmasını da istemekteyim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.