felsefiil

İsim
: Kader Y.
Kayıt Tarihi
: 9 Ocak 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Merhabalar. Isparta- Süleyman Demirel Üniversitesi 2016 mezunuyum. Felsefe öğretmeniyim. İki sene Özel Eğitim Öğretmenliği yaptım. Ek olarak çocuk gelişimi bölümü lisansım devam etmektedir. Yaşıyorken yap topluluğunda aktif olarak içerik editörlüğü yapmaktayım. Mesleğim ve iş tecrübelerim dolayısıyla her konuda özgün içerikler oluşturabilirim. Yazmak, bir şeyler karalamak ben de büyük bir hobi. Saatlerce ve sayfalarca hiç sıkılmadan yazabilirim. Yeri geldiğinde de az ve öz tabi ki.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

-

-

Aklınıza gelebilecek her konu hakkında özgün içerikler hazırlayabilirim, özellikle felsefi konularda tecrübeliyim. Yazılarımda dil bilgisi ve imla kurallarına elimden geldiği kadarıyla dikkat etmeye çalışıyorum, çabalıyorum. Özgün içerikler üretebilir, geniş kelime dağarcığımla makalenizi en kaliteli haliyle sizlere sunmak isterim.

Felsefe

Psikoloji

Sosyoloji

Çocuk Gelişimi

Kamp

ve herhangi bir konu olabilir. 

Sipariş vermeden önce benimle iletişime geçip yazı içeriğinden bahsederseniz, karşılıklı memnuniyet içerisinde siparişiniz teslim edilmiş olacaktır. Şimdiden teşekkür ediyorum. Hoşça kalın.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Liste İçerik
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.