• Giriş
  • Kayıt Ol

felsefeci1981

İsim
: Ejder K.
Kayıt Tarihi
: 27 Mayıs 2022
Son Giriş
: 3 hafta

Standart Yazar
Hazır Makalesi (10)


Hakkımda

1981 yılında Gaziantep de doğdum. İlk orta ve lise eğitimimi Eskişehir de tamamladım. Anadolu Üniversitesi; felsefe, işletme ve adalet, Ahmet Yesevi Üniversitesinde de Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimi aldım. Kamu personeliyim. Bilginin paylaşıldıkça anlam kazanacağını düşünüyorum. Özellikle askerlik, kolluk, felsefe, sosyoloji, hukuk, din, teknoloji, tarih ve edebiyat konularında içerik üretmekteyim. Yazmaya ve yazarlığa gönül vermiş birisi olarak 100 ün üzerinde hikaye, makale, şiir ve deneme türünde eserlerim mevcuttur.


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 15.00 TL Almanca Makale Siparişi: 15.00 TL Arapça Makale Siparişi: 15.00 TL Rusça Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"felsefeci1981" Örnek İçerikleri

  • KOLLUK NEDİR

  • HİKAYE, ROMAN YAZARLIĞI NEDİR

Hizmet Açıklaması

    Askerlik, kolluk, felsefe, sosyoloji, hukuk, din, teknoloji, tarih ve edebiyat konularında içerik üretmekteyim. Yazmaya ve yazarlığa gönül vermiş birisi olarak  100'ün üzerinde hikaye, makale, şiir  ve deneme türünde eserlerim mevcuttur. Felsefe tarihinde bahsi geçen Antik Yunan da yaşamış Sofistlerin fikriyatına benzer gibi bir imaj çizsek de bunun sebebinin sistem olduğu gerçeğini unutmamak gerektiğine inanmaktayım. 

     Beni seçip seçmemeniz gayet tabi özgür iradenize bağlıdır. Ben bilgi paylaşımını doğam gereği seven birisiyim. Paylaşımlarımı SEO uyumluluğu ile yapmaya çalışırım.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

burak07
11 Ocak 2024 09:51 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık

Whatsapp Destek - icerik.net