felline

İsim
: Felli N.
Kayıt Tarihi
: 19 Nisan 2021
Son Giriş
: 4 gün


Hakkımda

Galatasaray Üniversitesi mezunuyum. Liseyi Anadolu lisesinde okudum. İngilizcem iyi seviyede. İngilizce de makale yazabilirim. Lise yıllarında başlayan yazma sevgim, üniversitede kendi bloglarımı oluşturmamla devam etti. Daha sonra 2008 yılında iş hayatına atıldım. Pr ve reklam ajanslarında çalıştığım için bülten yazımı konusunda tecrübeliyim. Çeşitli platformlarda yazarlık deneyimim de oldu. Bunun yanı sıra öyküler yazıyorum.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz doğrultusunda Seo uyumlu, okunabilir, dil bilgisi kurallarına uygun ve  özgün içerikler üretebilirim. 

Profesyonel öz geçmişim ve öykü yazma hobim sayesinde memnun kalacağınız içerikler sunabilirim.  Vereceğiniz deadline'a uyarım ve siparişi zamanında teslim ederim. Yazım dilimi ve şeklimi görmek isterseniz örnek bir dosya paylaşabilirim.

Dijital Pazarlama eğitimleri aldığım için dijitalde tüketilebilecek içeriklerin nasıl hazırlandığı konusunda bilgi sahibiyim. Sipariş verirken çok zorlanmazsınız.

 

Sizden ricam:

Sahip olmak istediğiniz içeriği tam olarak anlatmanız ve benim hazırlayacağım metinle ulaşmak istediğiniz hedefi söylemeniz olacaktır. Aynı zamanda içeriği hangi platformda kullanacağınızı da bilmek isterim.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Email Bülteni
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.