• Giriş
  • Kayıt Ol

fatma66

İsim
: Fatma İ.
Kayıt Tarihi
: 19 Eylül 2020
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Merhabalar. Ben Fatma İpek . 22 yaşındayım. Şu anda İstanbul Üniversitesi öğrencisi olarak eğitimime devam etmekteyim. Yeni içerikler üretmekten zevk alıyorum. Özgün içerik üretkenliğinde kendime güveniyorum. Moda, diyet, müzik, sinema, eğitim, alışveriş, kişisel gelişim ve daha birçok alana ilgim var ve bu alanlardaki yaratıcılığıma güveniyorum. Kendi hayatıma gösterdiğim özen ve gayreti makalelerime de yansıtan bir kişiliğe sahibim. Yazılarımı titizlikle derlemeyi seviyorum. Sizlerle güzel işler yapma ümidiyle...Sevgiler


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İçerikleri hazırlarken sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışıyorum. Konu bütünlüğüne dikkat ediyorum. Konuyu alt başlıklar altında ele alıyorum. Gerektiğinde giriş-gelişme-sonuç şeklinde hazırlıyorum. Yalın, özgün,akıcı bir dil kullanarak anlaşılması kolay içerikler hazırlıyorum. Sizlerin de fikirlerine önem veriyorum. Sizlerden de sipariş verirken detayları başta belirtmenizi rica ediyorum.

Neden Ben?

Çalışmalarımdaki disiplin, titizlik ve özgünlükle iyi bir yazar olacağımı, içerikleri zamanında teslim ederek memnuniyet oluşturacağımı ve kaliteli işler yapacağımı düşünüyorum.

İçeriklerimin Siteniz Açısından Faydaları 

*Siteye yeni ziyaretçiler kazandırır

*Arz-talep anlamında memnuniyetten dolayı okuyucu kitlesini arttırır.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net