fatma51

İsim
: Fatma K.
Kayıt Tarihi
: 21 Nisan 2021
Son Giriş
: 6 saat


Hakkımda

Üniversite öğrencisiyim. Boş zamanlarımda araştırma yapmayı ve bir şeyler karalamayı seviyorum. Her üniversite öğrencisi gibi harçlığımı çıkarmaya çalışıyorum. Daha yeni katıldım ama yine de güzel ve özgün yazılar yazacağıma inanıyorum. Çeşitli konularda yazı yazmanın insanları geliştirdiğini düşünüyorum çünkü her kaynak, farklı bir bilgi tomurcuğunun insanın içinde yeşermesinde gerekli can suyudur. Bu can suyunu paylaşmak, öğrenilenleri çevremizdekilere iletmek, bilgilerimizi hayatta kullanabilmek bu tomurcukların filizlenmesine insanlığı kuşatan koca bir bilgi ağacının var olmasına yardımcı olacaktır. Ben de kaynaklardan elde ettiğim can suyuyla bir tomurcuk filizlendirmek gayesindeyim.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Tarih, mitoloji, mistik olaylar, bilim ve teknoloji, filmler, bitkiler, hayvanlar vb. konular hakkında araştırma yapmayı ve bu konularla ilgili bir şeyler yazmayı seviyorum. Çeşitli kaynaklardan edindiğim bilgileri sentezleyerek yazıları oluşturuyorum. Makale gibi bilimsel yazılar yazarken tek kaynağa bağlı kalmayarak en az 4-5 farklı kaynaktan bilgi edinerek içeriklerimi yazıyorum. Yazarken özgün olmaya, yazım kurallarına dikkat etmeye özen gösteriyorum. Yazılarımı genellikle 3-4 gün içerisinde teslim ediyorum. Araştırılacak olan konulara ve istenilen kelime sayılarına bağlı olarak zaman dilimi değişiklik gösterebiliyor. Siparişlerimi elimden geldiğince erken teslim etmeye çalışıyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (6)

furkanaksoy
17 Mayıs 2021 11:03 tarihinde gönderildi.

teşekkürler. tam istediğim gibi olmuş

fatih_bilgin
14 Mayıs 2021 06:17 tarihinde gönderildi.

Arkadaş hızlı, iyi niyetli bir yazar tavsiye edilir

medeni
11 Mayıs 2021 19:54 tarihinde gönderildi.

Başarılı bir çalışma olmuş, teşekkür ederim elinize sağlık

nasilbe
10 Mayıs 2021 23:49 tarihinde gönderildi.

Yazdığı makaleleri beğendiğim için tekrar yazdırdım...sizde iletişime geçerek makalelerinizi yazdırabilirsiniz...Teşekkürler

fatih_bilgin
1 Mayıs 2021 14:06 tarihinde gönderildi.

Arkadaş gayet hızlı ve güzel içerikler yazdı. Tavsiye edilir