• Giriş
  • Kayıt Ol

fatma51

İsim
: Fatma K.
Kayıt Tarihi
: 21 Nisan 2021
Son Giriş
: 9 ay

Deneyimli Yazar
Hazır Makalesi (4)


Hakkımda

Üniversite öğrencisiyim. Boş zamanlarımda araştırma yapmayı ve bir şeyler karalamayı seviyorum. Her üniversite öğrencisi gibi harçlığımı çıkarmaya çalışıyorum. Daha yeni katıldım ama yine de güzel ve özgün yazılar yazacağıma inanıyorum. Çeşitli konularda yazı yazmanın insanları geliştirdiğini düşünüyorum çünkü her kaynak, farklı bir bilgi tomurcuğunun insanın içinde yeşermesinde gerekli can suyudur. Bu can suyunu paylaşmak, öğrenilenleri çevremizdekilere iletmek, bilgilerimizi hayatta kullanabilmek bu tomurcukların filizlenmesine insanlığı kuşatan koca bir bilgi ağacının var olmasına yardımcı olacaktır. Ben de kaynaklardan elde ettiğim can suyuyla bir tomurcuk filizlendirmek gayesindeyim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Üniversite öğrencisiyim. Boş zamanlarımda araştırma yapmayı ve bir  şeyler karalamayı seviyorum. Her üniversite öğrencisi gibi harçlığımı çıkarmaya çalışıyorum. Daha yeni katıldım ama yine de güzel ve özgün yazılar yazacağıma inanıyorum. Çeşitli konularda yazı yazmanın insanları geliştirdiğini düşünüyorum çünkü her kaynak, farklı bir bilgi tomurcuğunun insanın içinde yeşermesinde gerekli can suyudur. Bu can suyunu paylaşmak, öğrenilenleri çevremizdekilere iletmek, bilgilerimizi hayatta kullanabilmek bu tomurcukların filizlenmesine insanlığı kuşatan koca bir bilgi ağacının var olmasına yardımcı olacaktır. Ben de kaynaklardan elde ettiğim can suyuyla bir tomurcuk filizlendirmek gayesindeyim. 
 
Tarih, mitoloji, mistik olaylar, bilim ve teknoloji, filmler, bitkiler, hayvanlar vb. konular hakkında araştırma yapmayı ve bu konularla ilgili bir şeyler yazmayı seviyorum. Çeşitli kaynaklardan edindiğim bilgileri sentezleyerek yazıları oluşturuyorum. Makale gibi bilimsel yazılar yazarken tek kaynağa bağlı kalmayarak en az 4-5 farklı kaynaktan bilgi edinerek içeriklerimi yazıyorum. Yazarken özgün olmaya, yazım kurallarına dikkat etmeye özen gösteriyorum. Yazılarımı genellikle 3-4 gün içerisinde teslim ediyorum. Araştırılacak olan konulara ve istenilen kelime sayılarına bağlı olarak zaman dilimi değişiklik gösterebiliyor. Siparişlerimi elimden geldiğince erken teslim etmeye çalışıyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (22)

icerik.net
29 Aralık 2021 02:03 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

icerik.net
23 Eylül 2021 00:25 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

medeni
15 Eylül 2021 15:34 tarihinde gönderildi.

elinize sağlık

medeni
15 Eylül 2021 15:34 tarihinde gönderildi.

Teşekkür ederim elinize sağlık

medeni
13 Eylül 2021 19:40 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık, teşekkür ederim

Whatsapp Destek - icerik.net