fatihaydin

İsim
: Fatih A.
Kayıt Tarihi
: 21 Eylül 2020
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

Merhabalar, ben Fatih. Öğrenciyim. Kocaeli Üniversitesi - Güzel Sanatlar Fakültesinde Dramatik Yazarlık ve Dramaturg, Anadolu Üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı okumaktayım. 5 yılı aşkın bir süre Türkiye Dil ve Edebiyat Derneğinde çeşitli yazarlık alanlarında (ileri düzey yazarlık, deneme yazarlığı, roman ve öykü yazarlığı, çocuk öyküsü yazarlığı, tiyatro-senaryo yazarlığı), 1 yıl kadar bir sürede Akademi Lisede Deneme Yazarlığı eğitimi almış bulunmaktayım. Şuan halen daha kendimi geliştirebilmek için birkaç dergide öykü/şiir yazmaktayım. Makale konusunda da henüz yeni yazmaya başlayacak olmama rağmen kendime güveniyorum, araştırmayı ve bu alanda yeni bilgiler öğrenmeyi seviyorum, bu yüzden de kendimi buraya attım, hem kendime hem de size bir yararım dokunur. Umarım her iki taraf da memnun olur. Sağlıcakla kalın, teşekkür ederim.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar, 

Yaklaşık 5-6 yıldır yazarlık yapıyorum, benden istediğiniz hemen hemen her konuda içerik üretebilirim, siz yeter ki gerekli bilgileri benimle paylaşın, içerik oluşturma konusunda bir problem yaşamayız. Araştırma yapmam gereken konular illaki olacak, detaylı bir araştırma yapıp, gerekli bilgileri toplayıp ondan sonra içeriği oluştururum. Yalın bir dille, özgün ve kaliteli içeriklerle sizleri memnun edecek makaleler yazacağımdan eminim. Edebiyat, spor ve sanat gibi konularda içerik üretmekten çok daha keyif alıyorum.

Ben, araştırma ve öğrenme konularının hiç bir zaman tükenmeyeceğine, bir sınırı olmadığına inanırım diyebilirim, bu yüzden de siparişiniz ''asıl ilgi alanım'' olmasa bile en kısa sürede en doğru ve en güvenilir bilgileri araştırır, toplar ve sizin için istenilen seviyede bir içeriği üretebilirim.

Makale dışında sizlere ;

● Öykü

● Deneme

● Biyografi - Otobiyografi

● Röportaj 

● Redaksiyon - Editörlük

● Şiir , içeriklerinde de sizlere yardımcı olabilirim, bu konular için mesaj atıp, fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz.

(Ödev-Tez) içeriğinin fiyatlandırması için ayrıca mesaj atınız.

● Türkçe - İspanyolca ve Türkçe - Fransızca çeviri yapabilirim, bu konu için ayriyetten mesaj atabilirsiniz. Fiyatlandırma > 100 kelime için 10

● Siyasi, cinsel, medyum, astroloji (kart,fal,büyü vs.), dini içerikli siparişler almamaktayım.

● Lütfen, sipariş vermeden önce benimle iletişime geçiniz. Siparişim olabilir, kişisel bir durumum/sorunum olabilir, sizin zor duruma düşmemeniz için lütfen sipariş vermeden önce benimle iletişime geçiniz.

Umarım, beraber çalışabiliriz.

Sağlıcakla kalın, teşekkür ederim.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.