• Giriş
  • Kayıt Ol

fatih_dogan

İsim
: Fatih D.
Kayıt Tarihi
: 4 Mayıs 2019
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Yıldız teknik üniversitesi endüstri mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun oldum. 2013 yılından bu yana da fonksiyonel ERP danışmanlığı ve iş analisti olarak çalışıyorum. Okumayı ve yazmayı seviyorum. Daha önce öğrenci forumlarında sosyal konular üzerine yazdığım bir kaç makale vardı ama herhangi bir yazarlık eğitimi almadım. Yazmayı bir ek iş olarak görmüyorum sadece yazmayı seviyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"fatih_dogan" Örnek İçerikleri

  • Rnek Notebook Incelemesi

Hizmet Açıklaması

Merhaba,

Okumayı ve yazmayı seven biri olarak çeşitli konularda yazılar yazıyorum. Özgün, güncel ve çarpıcı içeriklere, yaratıcı yorum ve değerlendirme yazılarına ihtiyacınız varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Yazılarımdan, içerik kalitesi ve teslim zamanına riayet konusunda sorun yaşamazsınız.

Tanıtım yazıları, ürün incelemesi ve detaylı açıklamalar yazıyorum. Bunun yanında blog yazıları, ingilizce-türkçe, türkçe-ingilizce çeviri, güncel bir haber yorumu/değerlendirmesi ve film, dizi, kitap değerlendirmeleri de yazıyorum. Konuyla ilgili sizden detayları aldıktan sonra kendi araştırmalarımı yapıp yazılarımı ondan sonra yazarım. Prensip gereği aldığım işlerin zamanında teslimine özen gösteririm.

Yazıları istenilen formatlara uygun şekilde ve konudan kopmadan, akıcılığı yitirmeden istenilen uzunlukta yazıyorum.

Beraber çalışmak dileğiyle.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net