fatih25

İsim
: Fatih Ş.
Kayıt Tarihi
: 2 Aralık 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

İsmim Fatih, 24 yaşındayım ve ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü son sınıftayım. 6 seneyi aşkın zamandır genellikle akademik olmak üzere birçok türde yazı yazmaktayım. Yazılarımı İngilizce ve Türkçe olarak problemsiz bir şekilde yazabilmekteyim. Hem kendi web sitem için hem de içerik ihtiyacı olan kişiler için yazılar yazmaktayım. Yazılarımı özenli bir şekilde gerektiği kadar zaman ayırarak eksiksiz ve dolu bir biçimde yazmaya gayret gösteriyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Öncelikle Merhabalar,

İsmim Fatih ve 24 yaşındayım. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler Bölümü son sınıf öğrencisiyim. 6 seneyi aşkın bir zamandır İngilizce ve Türkçe yazılar yazmaktayım. Tıp ve mühendislik gibi uzmanlık gerektiren alanlarda yazmayı tercih etmiyorum. Bunun dışında her konuda yazılar yazabilmekteyim ve içerikler üretebilmekteyim.

YAZILARIMDAKİ EN UFAK BİR PROBLEMDE ANINDA DÜZELTME YAPABİLECEK İMKANIM VE ZAMANIM VAR.

AYNI GÜN HIZLI TESLİMAT - %100 SEO UYUMU - %100 ÖZGÜNLÜK - APA REFERANS FORMATLI AKADEMİK METİNLER - İSTEDİĞİNİZ KONUDA BLOG İÇERİKLERİ


Yazılarım 100% oranında özgün yazılar olacaktır. Asla kopyala yapıştır tercih edilmeyecektir. Ön araştırma gerektiren konularda çok çeşitli kaynaklardan araştırma yapılacaktır ve araştırma yapılan kaynaklardan edinilen bilgiler doğrultusunda özgün içerikler yazılacaktır.

Makalelerimiz 100% SEO uyumlu olacaktır. Meta açıklaması, kısa isim, anahtar kelime, başlıkta anahtar kelime, alt başlıkta anahtar kelime, ilk paragrafta anahtar kelime ve metin içerisinde anahtar kelime gibi birçok unsuru göz önüne alarak yazılarımı yazmaktayım.

Akademik referansa ihtiyaç duyduğunuz yazılarda ise "APA" formatını kullanarak akademik yazılar yazabilirim. İntihal problemi asla yaşamayacaksınız. Son 6 senemi Turnitin'e yazı yükleyerek geçirdim. Bilenler bilir :)

Yazım ve imla kuralları konusunda da asla problem yaşanmayacaktır. Şüpheye düştüğüm an TDK Sözlükleri'ne bakmaktan asla erinmem. Kusursuz içerikler ortaya çıkarmak en önemli gayemdir.

Hem İngilizce hem de Türkçe olarak bu hizmet vermekteyim. İngilizce yazılarımız için yazımızın finalinde Grammarly programını kullanıyorum ve hem intihal kısmında problemsiz bir yazıya ulaşıyorum hem de akademik kelime kullanımı konusunda yazıda eksik kaldığım yerleri geliştirmiş oluyorum.

Alt kelime sayısı sınırı ve yazı adet sayısı sınırımız yoktur. Fakat yazacağımız yazının SEO uyumlu olmasını istiyorsanız minimum 300 kelime yazmamız sizin çok işinize yarayacaktır.

İstediğiniz yazıların kriterlerine göre doğal olarak azdan çoğa doğru bir fiyat artışı mevcuttur. Fakat bu asla sizi yoracak meblağlar olmayacaktır.

 

Kendi web sitemi incelemek isterseniz;
tarihparki.com

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.