ezginaz

İsim
: Ezgi N.
Kayıt Tarihi
: 7 Ekim 2020
Son Giriş
: 2 hafta


Hakkımda

Deneme, makale gibi yazı metinlerini yazmak benim için bir hobi ve aynı zamanda boş kaldığım zamanlarda yazmak benim için güzel bir deneyim ve yolculuk diyebilirim. Bu yazılarım genelde kağıt üstüne yazılıyor olsa da bilgisayar ortamında yapacağım araştırmalar, incelemeler beni heyecanlandırıyor. umarım benim yazarken geçirdiğim gibi sizler de okurken güzel vakit geçirecek, yazımı akıcı ve dikkat çekici bulacaksınız.


Fiyat Tarifesi: 2.70 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Teknoloji, bilgisayarlar, programlama dilleri ve bu tip konularda ki akademik makalelerle ilgileniyorum. İlgi alanım üniversitede ki bölümüm nedeniyle bu alanlardadır. Aynı zamanda vaktiyle zaman harcamış olmamdan dolayı biyoloji ve tarih olmak üzere iki farklı büyük alanda da akademik makale veya blog yazısı şeklinde içerikler üretebilirim. İngilizce çeviriler konusunda da yardımcı olabilmekteyim. Özellikle yukarıdakiler olmak üzere bunlardan farklı konularda talepler olursa da ilgilenebilirim.

Peki neden benimle çalışmalısınız?

 Birlikte yürüteceğimiz işte bir ekip olacağımızın bilincinde olacağım.

 Takım çalışmaları konusunda iyi olduğumu düşünüyorum bu nedenle benden talep edilen metinler vakit olarak     istenilen sürede yerine gelecektir.

 Aynı zamanda yazmak benim için bir hobi, bir zevktir.

 Yukarı da açıkladığım konularla ilgilenme sürem fazla olacağı için taleplerinize geri dönüşü iyi bir şekilde     sağlayacağım.

 Teknoloji, bilgisayarlar, yazılım geliştirme üniversitede okuduğum bölüm dolayısıyla hem öğrendiğim hem de araştırdığım bir alandır. 

 Tarih ise üzerine konuşmayı, araştırmayı ve okumayı sevdiğim bir alandır. Bu konuda da yardımcı olabilmek   benim için bir zevk olacaktır.

 Bilgisayar mühendisliği öğrencisi olmam dolayısıyla da klavye kullanımı gibi durumlar benim için kalemden       ziyade  zaman kaybı değil, sadece bir araçtır.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(2)

gmsuat
17 Ekim 2020 12:05 tarihinde gönderildi.

ellerinize sağlık. güzel bir çalışma olmuş

berkay1
26 Ekim 2020 23:36 tarihinde gönderildi.

Hızlı teslimat. Teşekkürler.