ezgi_dagli

İsim
: Ezgi D.
Kayıt Tarihi
: 10 Şubat 2018
Son Giriş
: 6 ay


Hakkımda

Merhaba. Ben Ezgi! Adalet mezunuyum. Bugüne kadar pek çok kalemle çalıştım. Beş yıldır makale yazarlığı yapıyorum. Yazarlık eğitimim var. Her konuda oldukça profesyonel makaleler teslim edebilirim! Siz de %100 özgün, kaliteli, okunaklı ve SEO uyumlu makaleler teslim almak istiyorsanız benimle iletişim kurabilirsiniz. Makale siparişi verirken, istediğiniz içerik hakkında net bilgi vermeniz önemle rica olunur.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Makale siparişi verecek alıcıların dikkatine! Tarafımca alınan siparişler zamanında teslim edilir. Müşterinin verdiği anahtar kelimeler ve alt başlıklar eksiksiz kullanılır. Makaleler özgünlük kontrollerinden %100 özgün çıkacaktır. Sipariş verirken doğru bilgi vermeniz ve makaleyi nasıl istediğinizi, alt başlıkları, anahtar kelimeleri doğru ifade etmeniz  daha sonra herhangi bir aksaklık yaşanmaması açısından önemlidir ve önemle rica olunur.

Piyasadaki pek çok sitede referans yazılarımı bulabilirsiniz. Ekonomi, moda, dekorasyon, sağlık, turizm, tanıtım yazısı, basın bülteni ve diğer tüm içerik yazılarınız zamanında özenle teslim edilir. Makaleler özgünlük kontrolünden geçirilir ve tarafınıza ulaştırılır. Herhangi bir aksaklık durumunda, haklı olduğunuzu düşündüğünüz durumlarda benimle iletişime geçebilir ve makale düzenlemesi isteyebilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.