ezgi29

İsim
: Ezgi K.
Kayıt Tarihi
: 13 Şubat 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Yüksek lisans mezunu bir ekonomistim. Çalışmalarım ve bölümüm gereği makale yazımı konusunda yüksek bir tecrübeye sahibim. Ekonomi, finans, nöroekonomi, nöropazarlama vs. konularının yanı sıra; sinema, tiyatro, diyet, yemek vb. konularda da içerik üretebilirim. Yazma stilimin anlaşılır ve özgün olması aynı zamanda edebi yönümün yüksek olması siz değerli içerik.net üyeleriyle birlikte güzel işlere imza atacağımızın bir kanıtı niteliğinde olabilir.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda benden istediğiniz içeriğin intihal, etik ve makale yazım kurallarına uygun olacağından şüpheniz olmasın. Bunun karşılığında benden istediğiniz metnin stilini ve konusunu detaylı ve doğru bir şekilde iletmeniz halinde, makaleniz istediğiniz gün ve saat kapsamında elinizde olacaktır. Ekstrem bir durum olmadıkça zamanında teslim edileceğinin garantisini verebilirim. Yazım dilimin özgün, anlaşılır olması ve makale yazımı konusundaki tecrübem talep ettiğiniz içerik konusunda size avantaj sağlayacaktır.

Neden beni tercih etmelisiniz?

Araştırma tutkum ve kitap okumaya olan arzum sayesinde zengin bir bilgi birikimine ve güçlü bir eğitim geçmişine sahibim. Sahip olduğum iş disiplini ve planlama yeteneğim içeriklerinizin talep ettiğiniz doğrultuda ve özgün bir şekilde elinize ulaşmasını sağlayacaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.