• Giriş
  • Kayıt Ol

eyluuliremet

İsim
: Eylül I.
Kayıt Tarihi
: 8 Ocak 2022
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Birçok konuda kendi kendime amatörce yazmış olduğum denemelerim var. Ve bunu profesyonel hale getirmek ve birileriyle paylaşmak istedim. Sanat, politika, eğitim, ekonomi, film, dizi, tiyatro, kitaplar ve daha birçok konuda özgün ve nitelikli içerikler üretme yeteneğine sahibim. Dil her şeyin belirleyicisi olduğu için yazılarımda en dikkat ettiğim nokta ayrıştırıcı ve hiçbir topluluğu veya bireyi aşağılayıcı bir dil kullanmamaktır. Umarım karşılıklı memnuiyet sağlayabiliriz.


Türkçe Makale Siparişi: 10.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talep edilen içerik doğrultusunda seo uyumlu, özgün, yazım ve anlam kurallarına uygun bir şekilde istenilen içerikleri üretebilirim. Karşı taraftan isteğim tüm detayların açık ve net bir şekilde bana iletilmesidir. Belirli bir yazma biçimim yok, yazının içeriği ve akışına göre veyahut sizin talebinize göre ilerleyebilirim.

Niçin Ben?

Yazmak benim için sadece bir iş değil hobi olduğu için yazılarımda harcadığım çaba gözle görülür şekilde belli oluyor. Benim için etik değerler çok önemlidir ve bunu yazımda hissettirmeyi de severim. İş disiplinim ve işime saygım çok yüksek.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net