• Giriş
  • Kayıt Ol

eylul3

İsim
: Eylül G.
Kayıt Tarihi
: 9 Eylül 2020
Son Giriş
: 3 hafta

Standart Yazar
Hazır Makalesi (3)


Hakkımda

Günlük hayatımda içimi dökmek için sıklıkla başvurduğum yöntem olan yazı yazmayı profesyonelleştirmek adına çalışmalar yaptım. İçerik ajanslarında yazdığım yazılarımın olumlu dönüşleri sonucu yapabildiğimi fark ettim. Genel kültür, spor, moda, tiyatro, sinema ve kitaplar ile ilgili konularda yazmaktan büyük keyif alıyorum. Özellikle blog içeriği konusunda kendime güveniyorum. Sizlerle çalışacağım için mutluyum.


Türkçe Makale Siparişi: 20.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"eylul3" Örnek İçerikleri

  • Geçmişten Günümüze Saç Modelleri

Hizmet Açıklaması

Brieflerinize dikkat ederek, SEO uyumlu içerikler yazabilirim. Araştırmalarımı titizlikle gerçekleştirip özgün kelimelerle donatarak konu bütünlüğüne uygun yazılar üretirim. İsteklerinizin tamamını bana iletetmenizi rica ediyorum. Kaç tane alt başlık istediğinizi, anahtar ve semantik kelime kullanım yoğunluğunu bilmek isterim. Okunabilirlik açısından kolaylık sağlamak amacıyla yazılarımı paragraflara ve ilgi çekici alt başlıklara ayırmayı tercih ediyorum. 

Çok yönlü ve araştırmaya açık bir gencim. Güncel konulara merakım yüksektir. Bu yüzden vereceğiniz konu hakkında detaylı araştırmalar sonucunda uygun bir içerik hazırlarım. Hayatımın her alanında olduğu gibi iş konusunda da disiplinliyimdir. Titiz ve özverili çalışmalar yürütürüm. Okuyucu kitlesine hitap edecek özgün içerikler için beraber çalışırsak güzel bir süreç geçireceğimize inanıyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net