• Giriş
  • Kayıt Ol

eylemnisa

İsim
: Eylem N.
Kayıt Tarihi
: 26 Ağustos 2020
Son Giriş
: 1 ay

Deneyimli Yazar
Hazır Makalesi (3)


Hakkımda

Uzun zamandır makale yazarlığı hizmeti vermekteyim. Her konuda özgün ve SEO uyumlu içerik yazabilirim. Mesleğim muhasebe fakat şuan çalışmıyorum. Makale yazarlığı benim için bir işten ziyade bir hobi ve dolayısı ile ortaya güzel isler çıkaracak olmamdan kuşkunuz olmasın. Sizden ricam sipariş vermeden önce bana özel mesaj yoluyla ulaşarak müsait olma durumumu sormanız. Bu şekilde size daha verimli ve başarılı bir is çıkartabilir, daha çok memnun edebilirim. Öncelikle yazılarımı SEO standartlarına uygun, özgün ve imla kurallarına dikkat ederek semantik h1,h2,h3 alt başlık şeklinde ayarlayarak yazıyorum. Şimdiye kadar sayısız her kategoride yazılarım mevcut. Kendime ait 3 tane blog sitem var. Yoast SEO eklentisine uygun nasıl yazılır çok iyi biliyorum. Tanıtım yazısı, blog yazısı, kurumsal içerikler ve daha birçok alanda sizlere makale hizmeti sunmaya hazırım. Bana mesaj yoluyla ulaşarak, detayları bildirebilir, gönül rahatlığı ile çalışmaya başlayabiliriz. Teşekkürler.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 30.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Uzun zamandır makale yazarlığı hizmeti vermekteyim. Her konuda özgün ve SEO uyumlu içerik yazabilirim. Ayrıca editörlük hizmeti için de size destek sağlayabilirim. Mesleğim muhasebe fakat şuan çalışmıyorum.  Makale yazarlığı benim için bir işten ziyade bir hobi ve dolayısı ile ortaya güzel isler çıkaracak olmamdan  kuşkunuz olmasın. Sizden ricam sipariş vermeden önce bana özel mesaj yoluyla ulaşarak müsait olma  durumumu sormanız. Bu şekilde size daha verimli ve başarılı bir is çıkartabilir, daha çok memnun edebilirim. 

 

Öncelikle yazılarımı SEO standartlarına uygun, özgün ve imla kurallarına dikkat ederek semantik h1,h2,h3 alt başlık şeklinde ayarlayarak yazıyorum. Şimdiye kadar sayısız her kategoride yazılarım mevcut. Kendime ait 3 tane blog sitem var. Yoast SEO eklentisine uygun nasıl yazılır çok iyi biliyorum. Tanıtım yazısı, blog yazısı, kurumsal içerikler ve daha birçok alanda sizlere makale hizmeti sunmaya hazırım. Bana mesaj yoluyla ulaşarak, detayları bildirebilir, gönül rahatlığı ile çalışmaya başlayabiliriz. Teşekkürler.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (17)

ozgeicil
20 Kasım 2021 09:46 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler...

ilankimden
18 Kasım 2021 10:18 tarihinde gönderildi.

ıoş

mesuta
16 Kasım 2021 19:45 tarihinde gönderildi.

.

cyberprens
3 Kasım 2021 15:41 tarihinde gönderildi.

çok iyi, teşşekürler

cihat4
28 Ekim 2021 10:56 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

Whatsapp Destek - icerik.net