eylemkoc

İsim
: Eylem K.
Kayıt Tarihi
: 22 Ağustos 2020
Son Giriş
: 2 hafta


Hakkımda

Yeni Medya ve iletişim 3. sınıf öğrencisiyim. Bölümüm gereği yazmayı, bir şeyler üretmeyi çok seviyorum. Yani yazmak benim için bir hobidir diyebilirim. Sağlık, teknoloji ve moda alanlarında yazmak benim için daha ayrıcalıklı bir keyif. Neredeyse 3 yıldır devam eden yazma serüvenime icerik.net'te devam etme kararı aldım. Bu yüzden buradayım. Umarım karşılıklı memnun olabileceğimiz işler yapabiliriz.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Selamlar, 22 yaşında Yeni Medya ve İletişim öğrencisi, geleceğin gazetecisiyim :)

 

Küçük yaşlardan beri yazan ve yazmaktan keyif alan bir insanım. Çocuklukta günlük tutmayla başlayan bu merakım şuan içerik yazarlığına dönüşmüş durumda. Şuanda aktif olarak iki farklı sitede editörlük ve bir dergide yazarlık yapmaktayım.  

 

Lütfen toplu sipariş vermeden önce iletişim kurunuz, bu sayede hem sizin hem de benim adıma daha iyi ve olumlu bir süreç yaşayabiliriz.

 

Sizlerden bu süreçte beklentim istediğiniz içeriğin detayları tam anlamı ile iletmenizdir. Sunmakta olduğum hizmetlerde herhangi bir konu sınırlandırması bulunmamaktadır, her konuda içerik üretebilirim. Belirttiğim gibi her konuda yazabilirim fakat sağlık, astroloji, kadın, moda, makyaj, gezi rehberi konularında yazmak benim için büyük bir keyif. 

 

Kullanmış olduğum algoritma sayesinde en fazla trafik alan anahtar kelimeleri belirler ve makalenizin içine iyi bir şekilde yerleştirebilirim. Yazım kuralları ve noktalama işaretleri konusunda oldukça titizimdir, bu konuda bir problem yaşamayacağınızı garanti edebilirim. Yazılarınızda önem gösterdiğim bir hususta içeriklerin semantik kurgusudur. Yazılarınız tamamen SEO uyumlu şekilde teslim edilir. 

 

Ayrıca yazılar içinize sinene dek yazılarınızı revize edebilirim. Çünkü kalite benim için en büyük kriterler arasında yer almaktadır. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (104)

icerik.net
13 Eylül 2021 00:09 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

foxyjr
20 Ağustos 2021 11:09 tarihinde gönderildi.

Gayet güzel

ykeles
17 Ağustos 2021 23:19 tarihinde gönderildi.

Güzel anlatılmış bir çalışma olmuş.

mert9090
16 Ağustos 2021 14:33 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

guvens
11 Ağustos 2021 16:11 tarihinde gönderildi.

Çok detaylı ve güzel içerik yazmış. Kendisine teşekkür ederim.