eylemkoc

İsim
: Eylem K.
Kayıt Tarihi
: 22 Ağustos 2020
Son Giriş
: 2 saat


Hakkımda

Yeni Medya ve iletişim 3. sınıf öğrencisiyim. Bölümüm gereği yazmayı, bir şeyler üretmeyi çok seviyorum. Yani yazmak benim için bir hobidir diyebilirim. Sağlık, teknoloji ve moda alanlarında yazmak benim için daha ayrıcalıklı bir keyif. Neredeyse 3 yıldır devam eden yazma serüvenime icerik.net'te devam etme kararı aldım. Bu yüzden buradayım. Umarım karşılıklı memnun olabileceğimiz işler yapabiliriz.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Selamlar, 22 yaşında Yeni Medya ve İletişim öğrencisi, geleceğin gazetecisiyim :)

Küçük yaşlardan beri yazan ve yazmaktan keyif alan bir insanım. Çocuklukta günlük tutmayla başlayan bu merakım şuan içerik yazarlığına dönüşmüş durumda. Şuanda aktif olarak iki farklı sitede editörlük ve bir dergide yazarlık yapmaktayım.  

Lütfen toplu sipariş vermeden önce iletişim kurunuz, bu sayede hem sizin hem de benim adıma daha iyi ve olumlu bir süreç yaşayabiliriz.

Sizlerden bu süreçte beklentim istediğiniz içeriğin detayları tam anlamı ile iletmenizdir. Sunmakta olduğum hizmetlerde herhangi bir konu sınırlandırması bulunmamaktadır, her konuda içerik üretebilirim. Belirttiğim gibi her konuda yazabilirim fakat sağlık, astroloji, kadın, moda, makyaj, gezi rehberi konularında yazmak benim için büyük bir keyif. 

Kullanmış olduğum algoritma sayesinde en fazla trafik alan anahtar kelimeleri belirler ve makalenizin içine iyi bir şekilde yerleştirebilirim. Yazım kuralları ve noktalama işaretleri konusunda oldukça titizimdir, bu konuda bir problem yaşamayacağınızı garanti edebilirim. Yazılarınızda önem gösterdiğim bir hususta içeriklerin semantik kurgusudur. Yazılarınız tamamen SEO uyumlu şekilde teslim edilir. 

Ayrıca yazılar içinize sinene dek yazılarınızı revize edebilirim. Çünkü kalite benim için en büyük kriterler arasında yer almaktadır. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (90)

yesil42
21 Haziran 2021 15:05 tarihinde gönderildi.

500 kelimelik makale sipariş etmeme rağmen daha fazla kelimeli içerik üretmiş. Önceki yazdırdığım makale google güzel bir sıralama aldı. Bu makalede umarım googleda güzel bir sıralama elde eder.

mustafagorucu
29 Mayıs 2021 22:54 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

mustafagorucu
29 Mayıs 2021 22:54 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

mustafagorucu
29 Mayıs 2021 22:53 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

gktycn
29 Mayıs 2021 13:20 tarihinde gönderildi.

teşekkürler.