• Giriş
  • Kayıt Ol

evrenselyazar

İsim
: Aziz G.
Kayıt Tarihi
: 26 Şubat 2022
Son Giriş
: 8 ay

Standart Yazar


Hakkımda

İnsan; acıkır, susar, duygulanır... Acıkınca karnını doyurur, susayınca suyunu içer, duygulanınca yazar. Yazmak, var oluş nedenidir insanoğlunun. Yazmayı çıkarırsak hayatımızdan hep bir şeyler eksilir insanlığımızdan. Ben de yazmayı seviyorum. Sait Faik'in dediği gibi "Yazmazsam çıldıracaktım." Yazarak hayatı anlamaya çalışıyorum. Yazarak sıkıntılarımı en aza indiriyorum. Ve yazdıklarımı başkalarıyla paylaşmak da işin güzel yanı. En güzel yanı da yazdıkça ekmek paramı da kazanmak...


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yaratıcı yazılar yazmayı severim. Beyin fırtınası en sıkışık anlarda kullandığım kurtarma  butonumdur. 

Talep ettiğiniz yazılarınızla ilgili çalışmalarımı en kısa zamanda oluşturmak disiplinli çalışmamın en önem verdiğim yanıdır. Yıllarca yaptığım okumalardan elde ettiğim birikimleri değerlendirmek beni de geliştirecek. Unutmayalım, okumak kafanın bileyi taşı ise, yazmak da bilenmiş beynin yaratıcı ürünler ortaya çıkarmasıdır.

Yazı talebi edenlerin net olarak istenen amacı ifade etmeleri birincil önemli konudur. Çünkü hedef bilinirse ona ulaşmak da daha kolay olacaktır.

Çalışmalarımızda Türkçenin temiz ve doğru olarak kullanılması önemlidir. Edebiyat öğretmeni olmam dışında her Türk vatandaşı  buna zaten dikkat etmek zorundadır. 

Çalışmalarımı yazarken kaynak taramak benim için önemlidir. Sayısal rakamlardan yararlanmak için hafıza güvenme yerine kaynaklara atıf yapmak daha doğru olacaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net