• Giriş
  • Kayıt Ol

evreniyat

İsim
: Evren S.
Kayıt Tarihi
: 24 Nisan 2020
Son Giriş
: 10 ay

Standart Yazar


Hakkımda

2005 yılından beri blog yazarlığı yapmaktayım. 2012 yılından bu yana İnternet haberciliği ve içerik yazarlığı deneyimim bulunmakta. SEO eğitiminin yanında editörlük eğitimleri de aldım. Türkçe yazım kuralları konusunda hassasım. Birçok kitabın ve derginin düzeltmenliğini ve son okuma görevlerini üstlendim. Dijital içerik üreticiliği konusundaki deneyimlerimi bu platformda da ihtiyaçlarınıza en kaliteli şekilde cevap verebilmek için paylaşacağım.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"evreniyat" Örnek İçerikleri

  • Karantinada Izlenecek 4 Farklı Kategoride Film Önerileri-2

Hizmet Açıklaması

Her türlü web sitesi içeriğini okunurluğu yüksek, SEO kurallarına uygun, Google'ın da kısa sürede indeksleyeceği ve yazım kurallarına uygun bir şekilde hazırlayabilirim. Talebinize göre web sitesi içeriklerinin dili akademik, bilgi verici ya da internet kullanıcısının ilgisini çekecek düzeyde oluşturulabilmektedir. Yazılarınız, aynı zamanda redaksiyon açısından da kusursuz teslim edilmektedir.

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum ve aynı alanda yüksek lisans yaptım. 2005 yılından beri internet siteleri ve bloglar için içerik üretiyorum. Redaksiyon, metin yazarlığı, içerik editörlüğü ve haber editörlüğü deneyimine sahibim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

icerik.net
3 Haziran 2020 14:39 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

Whatsapp Destek - icerik.net