ethembozkurt

İsim
: Ethem B.
Kayıt Tarihi
: 25 Aralık 2019
Son Giriş
: 9 ay


Hakkımda

Blog Yazarlığı ve İçerik Editörlüğü alanında eğitimler aldım. 2017 yılı itibariyle de içerikler oluşturuyorum. Bir şeyleri kaleme almayı, belli başlı konular üzerinde düşünmeyi, bu konular üzerinde tartışmayı ve araştırmayı seviyorum. Bu konularda yaratıcı olduğumu ve yaratıcı fikirler sunduğumu söyleyebilirim. Bu platformda sizlerin istediği makaleleri özgün bir biçimde kaleme alacağımı ve SEO ile uyumlu içerikler oluşturacağımı belirtmek isterim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

  İstediğiniz makaleleri sizinle bazı fikir alışverişlerinde bulunduktan sonra ilgili ve özverili bir şekilde hazırlayacağımı belirtmek isterim. Sizin vereceğiniz detaylar ve belirteceğiniz hedef kitle, oluşturacağım makale konusunda bana yardımcı olacaktır. Bana vereceğiniz detaylar sayesinde, sizin isteklerinize uygun içerikleri daha kolay ve net bir şekilde hazırlayabilirim. Makalenin konusu, anahtar kelimeler ve alt başlıklar üzerinde durarak dikkat çekici makaleleri imla kurallarına uygun bir şekilde ve kendime has üslubumla oluşturacağımı söylemek isterim. SEO'ya uyumlu bir şekilde oluşturacağım makaleler okura keyifli, bilgili ve ilgisini uyandıran bir süreç yaşatacaktır. 

  Kaliteli ve ilgi uyandıran aynı zamanda hedef kitlenize hitap edebilecek özgün içerikli bir makale teslim almak istiyorsanız, öncelikle doğru profilde olduğunuzu belirtmek isterim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Email Bülteni
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (9)

ozkan_haydar
11 Şubat 2020 17:31 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler hızlı düzenli bir iş teslimi oldu

kosebey
10 Şubat 2020 10:04 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

pckedi
9 Şubat 2020 16:03 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

kosebey
7 Şubat 2020 11:04 tarihinde gönderildi.

Zamanından önce ve uygun şekilde teslim etti. Teşekkürler

batuhan_calis
5 Şubat 2020 10:23 tarihinde gönderildi.

Başarılı