esrairmak

İsim
: Esra I.
Kayıt Tarihi
: 31 Aralık 2020
Son Giriş
: 12 ay


Hakkımda

Çok iyi bir yazar, çünkü tam bir kitap kurdu... Bir üniversite öğrencisi olarak gelir sağlamak için ürettiğim fikir ve cümleleri sizlere sunuyorum. Bambaşka bir yazım stiline sahibim, fakat dilerseniz genel bir dil de kullanabilirim. Belki komik gelebilir fakat ilkokuldan beri hocalarımın bayılarak okuttuğu (bana okutuyorlardı) kompozisyonlar yazıyorum. Bazen içimi dökerken ne kafiyeli yazmışım diyorum, övünmek gibi olmasın... (: Aktif olarak 1 sendedir 200 adetten fazla makale yazdım. Farklı bilgileri kendi kelimelerimle harmanlayarak çok değişik içerikler oluşturdum. Sorumluluk almak benim için çok önemli. Eğer bir proje kapsamında çalışıyorsam da gecemi gündüzüme katar yine de vaktinde tamamlamayı hedeflerim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar, belirli konuda SEO isteklerine uygun ve eşsiz bir makaleye sahip olmak istiyorsanız benimle çalışın. Hemen makale siparişi oluşturarak ayrıntıları ekleyin. Makaleniz kelime sayısı ve konu zorluğuna göre elinize en hızlı şekilde ulaşacaktır. 

 İçerik yazmak için balık kılçığı kuralını bilmek ve uygulamak gerekir. Sizlere bu kapsamda anlamlı ve akıcı bir makale oluşturabilirim. Cümlelerim tamamen birbiriyle bağlantılıdır. Konudan sapan tabirler kullanmam. 

Veee ÖZGÜNLÜK. Eşsiz bir yazı stilim var diyebilirim aslında. Bu paragraftan da anlaşılacağı gibi sohbervari bir biçimde okuyucuyu etkileyebilirim. Bu da eğer bir web sitesi ya da bloğa sahipseniz; okunma oranınızı ve sayfada kalma süresini uzatacaktır. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.