esraesra

İsim
: Esra O.
Kayıt Tarihi
: 27 Eylül 2021
Son Giriş
: 3 hafta


Hakkımda

Uluslararası ilişkiler bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Yüksek lisansımı da tamamladım. Araştırmak, okumak ve yazmak en sevdiğim etkinlik haline geldi. Yazılarımda doğru bilgiye ve akıcı üsluba önem veriyorum. Ayrıca eğitim dilim İngilizce olduğu için, İngilizce makale yazımı konusunda deneyimliyim. Kültür, gündem, politika ve tarih konuları başta olmak üzere her alanda araştırma yaparak istediğiniz içeriği hazırlayabilirim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar,

İsteğinize bağlı olarak akademik, resmi veya günlük dilde özgün ve detaylı içerik hazırlarım. Araştırmalarımı İngilizce ve Türkçe dillerinde farklı kaynaklardan beslenerek tamamlarım. Dilbilgisi kullanımında dikkatliyim. Yazının anlam bütünlüğü taşımasında ve akıcı olmasına önem veririm.  İşi zamanında ve talepleri yerine getirmiş bir şekilde teslim etmek konusunda hassasım. 

İsteğe bağlı olarak İngilizce içerik de oluşturabilirim. İngilizce- Türkçe çeviri hizmeti verebilirim.

Sipariş verirken lütfen detay vererek isteğinizi net bir şekilde iletiniz. Yine de revize talep edildiği takdirde en kısa süre içinde istenen değişiklikleri yaparak teslim ederim.

Sipariş vermeden önce iletişim kurmanız her iki taraf için daha sağlıklı bir iş çıkarılmasını sağlayacaktır. Siparişlerinizi dört gözle bekliyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.