• Giriş
  • Kayıt Ol

esinti

İsim
: Esin U.
Kayıt Tarihi
: 26 Mart 2024
Son Giriş
: 3 gün

Standart Yazar
Hazır Makalesi (5)


Hakkımda

İş alanında pazarlama, satış, web tasarımı, reklam, veri analizi, müşteri ilişkileri ve sosyal medya yönetimi kişisel gelişimde resim, seramik, metal işlemeciliği, astroloji, performans koçluğu ve rüya yolculukları gibi geniş bir deneyim alanlarım var. Köşe yazarlığında, yaratıcı yazarlık becerilerimi geliştirdim. Bilgi aktarmakla kalmayıp okuyucunun duygularını ve düşüncelerini harekete geçirmeyi amaçlarım. Yazarlığın okuyucunun zihninde canlandırıcı ve etkileyici bir deneyim yarattığını düşünüyorum. Okuyucuları içeriğe bağlamak ve onların düşüncelerini zenginleştirmek adına güçlü bir etki yaratabilirim. İçgörülü ve farklı bakış açılarıyla deneyimlerim içerik üretiminde geniş bir perspektif sunmama ve müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamama olanak tanır. Belirlenen süre içinde SEO standartlarında ve %100 özgün, yazım kuralları, anahtar kelime analizleriyle arama motorlarında üst sıralanırken, odaklanılması istenen konulara özellikle değinirim. Metin içeriklerinde, okuyucunun dikkatini çekecek başlık ve alt başlıklarla, akıcı bir yapı oluştururum. Özellikle, içeriklerin konu bütünlüğüne ve akıcılığına özen gösteririm. Seçimler ve kararlar önemlidir. İhtiyaçlarınıza uygun özgün ve etkili içerikler üretmek için heyecanla bekliyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 20.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 30.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

Konu içeriklerinin özgün, akıcı anlaşılır ve bir dille ve tüm kurallara uygun  okuyucusuna ulaşması gerekir. Tercih nedeni güven sağlayabilmeden geçer.

 Deneyimlerim, içgörülü ve farklı bakış açıları ile içerik üretiminde geniş bir perspektif sunmama ve müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya olanak tanır. 

İş alanında pazarlama, satış, web tasarımı, reklam, veri analizi, müşteri ilişkileri ve sosyal medya yönetiminde,

Kişisel gelişimde köşe yazarlığı, resim, seramik, metal işlemeciliği, astroloji, performans koçluğu ve rüya yolculukları gibi yaşamın akışında süregelen birçok deneyimle dolu. 

Seçimler ve kararlar önemlidir. Deneyim ve bilgi yazı içeriklerinde fark yaratır. Görüşmek üzere... Sevgiler.

 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net