• Giriş
  • Kayıt Ol

esilaykaya

İsim
: Esilay K.
Kayıt Tarihi
: 25 Mart 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhabalar ben Esilay. Sakarya Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. 2016 yılında boş zamanlarımı değerlendirmek için kendimce yazılar yazmaya başladım. Bir süre sonra yazı yazmayı ne kadar çok sevdiğimi fark edip kendimi geliştirdim. Staj dönemimin ardından farklı sosyal medya hesaplarında ve ulusal gazetelerde çalışma imkânına sahip oldum. İçerik yazarlığını kendi yöntemlerim ve özgün yazılarımla birlikte zamanla geliştirdim. Milliyet gazetesi ve çeşitli sitelere editörlük yapmaya devam etmekteyim. Genellikle kültür/sanat adı altındaki kategoriler üzerine içerikler yayımlıyorum. Sinema, müzik, tarih, edebiyat, genel kültür, hayat, spor, yaşam, hobi ve fobiler, bilim, teknoloji,astroloji, moda ve doğa konuları üzerine içerik üretmekten keyif alıyorum. Aynı zamanda sağlık üzerine özgün içerikler üretmeyi seviyorum. Bunun yanında, ingilizce içerikleri çevirip hazırladığım yazıyla bir olmasını sağlayacak şekilde harmanlarım. Ayrıca herhangi bir konu üzerinde güçlü yorumlama tekniği yapabileceğimi düşünüyorum. Güzel işlere imza atabileceğimize inancım tam...


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz kategori, konu veya makale hakkında özgün ve açıklayıcı bir şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden isteğim, içerik siparişi verirken tüm detayları net bir şekilde bana belirtmeniz olacaktır. Böylece istediğiniz içeriği tam olarak daha iyi kavrayabilirim. Aynı zamanda oluşabilecek yanlışlıkları da en başından ortadan kaldırmış oluruz. Siparişinizde istemediğiniz herhangi bir bölüm veya sonradan yaşanan bir aksilik durumu olursa bana iletmeniz yeterli olacaktır. İçeriklerinizi konu bütününden kopmadan, okuru sıkmayacak bir şekilde paragrafa bölerek hazırlamaktayım. 

Sahip olduğum güncel bilgiler ve iş tecrübesi ile isteklerinizi zamanında yerine getirebilirim. Aynı zamanda bu konuda oldukça yaratıcı davrandığımı düşünmekteyim. İçerik siparişiniz isteğinize göre tarafımdan hazırlanıp gecikmeden teslim edilir. İşini titizlikle yapan bir içerik yazarı arıyorsanız iyi bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz...

Özgün ve güncel içerikler neden faydalı? 

Tarafımdan size hazırlanacak olan özgün ve yaratıcı içerikler, sitenizi her zaman diğer sitelerden bir adım öne taşıyacaktır. Günümüzde sosyal medyada yaratıcı olabilmek zor bir hale gelmiş durumda. Çeşitli sitelerin çoğalması ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte sosyal medyada dönen içerikler aynılaşmaya başladı. Bu nedenle özgün içeriklerim her zaman sizi bir adım öne taşıyıp sitenizi güçlü kılacaktır.  

Alışılmışın dışında, açıklayıcı bir farklılık ile hazırlanan içerikler size daha fazla ziyaretçi kazandıracaktır. İlgi çeken başlıklar ve kitlesine yönelik güncel yazılar her zaman hedef kitle tarafından ilgi görmektedir. Aynı zamanda, okuyucu kitlesi içeriklerinizden keyif aldığında sitenizi tekrar ziyaret etmek isteyecektir. Böylece güncel yazılarınız, doğru kitleye ulaşacaktır. 

Danışmak istediğiniz herhangi bir durum için bana ulaşabilirsiniz... 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net