esatozkar

İsim
: Esat Ö.
Kayıt Tarihi
: 28 Eylül 2020
Son Giriş
: 8 ay


Hakkımda

Sakarya üniversitesi inşaat mühendisliği mezunuyum. Boş zamanlarımda makale yazarak ek gelir kazanmaktayım özellikle KPSS sınavına çalışma süreci beni okumaya araştırmaya merak duymaya itti ardından okumanın ötesine geçip sürekli araştırma yapıp ardından edindiğim bilgileri yazarak insanlarla paylaşma düşüncesine sevk etti. Bu yüzden sizler içinde faydalı makaleler hazırlayacağıma inanıyorum. Makale yazarlığı benim için artık bir hobi haline gelmiş durumda.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz doğrultusunda istediğiniz makaleyi özgün bir şekilde yazabilirim. Sizden tek istediğim makalenin içeriğini bana iletirken tam olarak nasıl olmasını istediğinizi açıklamak. Gerisini ben hallederim. Makaleleri yazarken alt başlıklar kesinlikle oluştururum ve resimlerle makalenin okunurluğunu arttırım. Beğenmezseniz benimle iletişime geçebilir ve beğenmediğiniz yeri düzeltebilirim. Ayrıca Seo uyumlu makaleler yazabilirim. 

makalelerim kesinlikle özgündür. İçeriği oluşturmadan önce bir sürü kaynak tararım onları özümlerim ve sonra makaleyi yazmaya başlarım.

Neden beni tercih etmelisiniz?

Öncelikle makalelerimi çok uzatmadan sade ve anlaşılır bir şekilde yazarım.Okuyucu çok fazla sıkmam. Sizlere çok çabuk teslim ederim. Beklemek zorunda kalmazsınız. Mesajlarınıza çok çabuk cevap veririm. Okuyucu memnuniyetini göz önünde bulundururum.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.