• Giriş
  • Kayıt Ol

eren8

İsim
: Eren S.
Kayıt Tarihi
: 9 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Yazmak, sadece elimize kalemi, kağıdı, içeriği alarak olmamalı... Yazmak bizlere verilen bir lütuftur dolayısıyla görerek hissederek deneyimleyerek elimize almalıyız. Anlatımı nesnel içeriklerde ( makale, dilekçe...) bile farkında olmadan duygumuzu harflere aktarmaktayız. Ben de bu perspektif ile, "Yazmak acaba bulunmuş olduğumuz ana yönelik yaptığımız, hissettiğimiz, deneyimleyebildiğimiz ve paylaşabildiğimiz bir araç olabilir mi? " dememle, yazmaya başladım aslında diyebilirim. Daha çok kişisel gelişim üzerine araştırmalar yaparak spesifik noktaların üzerinde durmamla birlikte, kaliteli ve aynı zamanda etkileyici akışa sahip olduğunu düşündüğüm, içerikler üretmekteyim. Bunların yanında yarı profesyonel bir şekilde dijital platformlarda videografi ve fotografi başlıkları adı altında da içerikler üretiyorum. Dilerseniz birlikte, kaliteli ve iyi işler üreterek imzamızı atabileceğimize inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar, 

İhtiyacınız olan ve arzu ettiğiniz biçimde seo uyumlu, kaliteli ve özgün şekilde içeriklerinizi oluşturabilmekteyim. İçeriklerinizi, başlıklar halinde, belli bir konu bütünlüğüne göre ayarlamaktayım. Bunların yanında ek olarak spesifik talepleriniz doğrultusunda yardımcı olabilmekteyim.  

Birlite Neden Çalışmalıyız?

Ele alınan işin, kısa sürede kalite odaklı ve isteklerinizi karşılayabilecek doğrultuda bir yazar arıyorsanız daima buradayım...

NOT: İçerik talebinizi verdiğinizde, baştan tüm detayları bana iletmelisiniz

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net