erdoganotman

İsim
: Erdogan O.
Kayıt Tarihi
: 25 Aralık 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Merhabalar, ben Erdoğan Bilişim mühendisliği öğrencisiyim ve freelance olarak içerik üreticiliği yapıyorum. İçeriklerimi genellikle teknoloji,seyahat ve spor içerikleri üzerine yazıyorum.Yazılarımın akıcı ve anlaşılır olmasını özellikle tercih ediyorum ve insanları bilgilendirmek genel olarak en büyük arzum oluyor.Bilişim mühendisliği ana mesleğim olacak sayılır o yüzden teknoloji ve sanal dünya ile aram gayet iyi bu nedenle yazılarım tamamı seo odaklı ve sağlıklı içerikler oluyor.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar Ben Erdoğan, sizler için belirtmiş olduğunuz konularda araştırma yapıp içerik üretebilirim.Yazılarım %100 özgün ve seo uyumlu olarak yazmaktayım, genellikle uzmanlık alanım teknoloji ama tercihen seyahat üzerine içerik üretmek için çabalıyorum ve iş tercihlerimi buna göre yapıyorum. Kelimelerle oynamayı çok seviyorum ve bu yüzden içeriklerimin kalitesinin arttığını düşünüyorum ve aynı şekilde bana has kaldıklarına inanıyorum. Özgünlük testlerim her zaman yüksek oranda çıkıyor.

Teknoloji bazlı yazılarımın uzmanlık alanım olma sebebi Bilişim Mühendisliği öğrencisiyim ve profesyonel açıdan bakara içeriklerimi üretiyorum, tabi ki diyebilirsiniz mühendis biri niye içerik üretmeye çalışıyor ? Benim hobim olduğu için tam anlamıyla profesyonel içerik üretiyorum diyemem ama her geçen gün kendimi geliştiriyorum ve gittikçe profesyonelleştiğimi düşünüyorum.Referans olarak 10-11 firma ismi verebilirim çalışmalarımında her zaman arkasında durmaktayım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.