erdemr

İsim
: Emrah E.
Kayıt Tarihi
: 8 Mart 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Yüksek lisans mezunu fizik öğretmenliği mezunuyum. Ancak Emniyet Hizmetleri kadrosunda görev yapmaktayım. İş görevleri vesilesi ile 30 dan farklı ülkede, Türkiye'de ise her vilayette kısa süreli seyahatler gerçekleştirdim. 39 yaşındayım ve yazmayı çok seviyorum. İşimden arda kalan zamanlarda hem ek gelir olabileceği düşüncesiyle hem de bilgilendirme yapma maksadıyla böyle bir iş yapmaya karar verdim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İş seyahatlerim vesilesi ile görmüş olduğum farklı durumları aktrabilmek, Objektif bir şekilde sunulan içeriklere yorum yapmak, siyasi konularda fikir beyan etmek, reklam amaçlı gönderilen taleplere olumlu yazılar sunmak, özet ya da hikaye tarzında hayal gücü kullanılabilecek durumları yazıya aktarmak. Bunları gerçekleştirebilmek adına sizden bir fırsat istiyorum. Pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. 

Belki ürettiğiniz bir ürünün yazı dilinde sunumuna ihtiyacınız olur, belki de uygulamalarınızın yurt dışında nasıl seyir ettiği hakkında bir fikri merak edersiniz ya da tanıtım amaçlı belli bir zümreye konuşma yapmanız icab eder. Bu tür işlerde yanınızda olmak bana gurur verecektir. 

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.