• Giriş
  • Kayıt Ol

erdemozcan

İsim
: Erdem Ö.
Kayıt Tarihi
: 8 Nisan 2022
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhabalar, Kamuda İnglizce Öğretmeni olarak görev yapıyorum. Yaklaşık 12 yıldır içerik üreticiliği yapıyorum. Hem İngilizce hem de Türkçe birçok alanda SEO uyumlu içerik üretiyorum, tanıtım yazısı yazıyorum. Daha önceden kurumsal bir şekilde kendi makale sistemimi yönettikten sonra Freelancer olarak içerik üreticiliğine devam ediyorum. Birçok kurumsal firma için hem içerik üreticiliği hem de ürün açıklamaları ürettim. Kendi makalelerimin yanı sıra, müşterilerden de gelen siparişleri en kısa sürede yazabilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar, Kamuda İnglizce Öğretmeni olarak görev yapıyorum. Yaklaşık 12 yıldır içerik üreticiliği yapıyorum. Hem İngilizce hem de Türkçe birçok alanda SEO uyumlu içerik üretiyorum, tanıtım yazısı yazıyorum. Daha önceden kurumsal bir şekilde kendi makale sistemimi yönettikten sonra Freelance olarak içerik üreticiliğine devam ediyorum.

Birçok kurumsal firma için hem içerik üreticiliği hem de ürün açıklamaları ürettim. Kendi makalelerimin yanı sıra, müşterilerden de gelen siparişleri en kısa sürede yazabilirim. Kendi internet sitelerim de olduğu için makale yazarlığı işinin ne kadar zor ve seçici olunması gereken bir iş olduğunu çok iyi biliyorum. Bu yüzden tüm müşterilerimin siparişlerini kendi siteme içerik üretiyormuşum gibi özeniyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net