• Giriş
  • Kayıt Ol

ercan9

İsim
: Ercan A.
Kayıt Tarihi
: 9 Haziran 2023
Son Giriş
: 10 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhabalar, ben Ercan. 30 yaşındayım ve İzmir'de ikamet ediyorum. Yüksek lisans mezunuyum. Uzun eğitim hayatım boyunca yazı yazıp araştırma yapmak ve içerik oluşturmak benim için güzel bir alışkanlık haline geldi. Ben de hem bilgi birikimime güvenip hem de severek yapacağım bu işte sizlere özgün, zamanında iletilecek şekilde içerikler üretmek istiyorum. İyi günler dilerim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"ercan9" Örnek İçerikleri

  • ERCAN ATSAT-TVS

  • ERCAN ATSAT- MPYY

  • ERCAN ATSAT-KEA

  • ERCAN ATSAT-DB

  • ERCAN ATSAT- Yüksek lisans dönem projesi

Hizmet Açıklaması

Merhabalar, Ben Ercan

Öncelikle içerik üretmek uzun süredir çok severek yapmış olduğum bir iş olmakla beraber yüksek lisans eğitimimin sonuna dek sayısız makale, proje, sunum oluşturmuş bulunmaktayım. Ayrıca yazdığı tezler de bulunmaktadır. Burada ise sizlere tanıtım yazısı, kategori açıklaması, yorum- değerlendirme, CV-önyazı, liste içerik, redaksiyon ve diğer makale ve içerik türlerinde içerik hazırlamayı hedefliyorum.

Sizler için yukarıda belirtmiş olduğum makale türlerinde sipariş alabilirim. Almış olduğum siparişleri zamanında teslim etmek, SEO uyumlu olmasını sağlamak, özgün ve kaliteli bir şekilde hazırlamak konusunda titiz davranacağımı bildirmek isterim. 

Ayrıca vermiş olduğunuz sipariş içeriğin konusunun detayına ilişkin ve ek olarak makalede bulunmasını istediğiniz farklı durumlar için bana ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar dilerim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Kategori Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Liste İçerik
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net