• Giriş
  • Kayıt Ol

erankucuk

İsim
: Eran K.
Kayıt Tarihi
: 14 Ekim 2019
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

23 Yaşında Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi öğrencisi, yazı yazmayı hem zanaat hem de sanat olarak seviyor. Bu yüzdendir ki 5 yıldır içerik üreterek kendini geliştiriyor. Arkasında 2000'den fazla makale bıraktı, gülen yüzlere ve mutlu müşterilere vesile oldu. Oldukça iddialı, dolayısıyla arkasında memnun kalmamış hiçbir müşteri bırakmadı. Kalemine güveniyor, sizinle çalışmayı da sabırsızlıkla bekliyor.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

%100 Seo Uyumlu - %100 Özgün - %100 Aradığınız Hizmet
Özgün bir şekilde kaleme aldığımız makalelerimizi SEO'ya %100 uygun bir hale getiriyoruz. Bunu yaparken Yoast Seo, Keyword Planning gibi araçlardan faydalanıyor, kendi tekniklerimizle araştırmalarını gerçekleştiriyoruz. Kelime sayısı ve makale alt başlıkları konusunda da müşterilerimizle iletişime geçerek seçici davranıyoruz.

Kendi Sitelerimize Yazarcasına
Ön çalışması oldukça sağlam yapılmasına karşın, müşteri memnuniyeti de bizim için oldukça önemli. Makaleleriniz üzerine çalışırken özveri bizim için oldukça önemli. Küçük ya da büyük siparişlere bakılmaksızın, verilen işin türünden ziyade ortaya çıkan sonuca odaklanarak hizmet vermeye çalışıyoruz.

İade Garantisi Veriyoruz
Makale çalışmalarında görülmedik bir hizmet olarak İADE GARANTİSİ sağlıyoruz. Yazılan makalelerle ilgili memnuniyetsiz kalmış bir müşteri olması bizim için çok üzücü bir durum, dolayısıyla aldığımız ücretin hakkını ödeyemiyorsak iadesini gerçekleştirme taraftarıyız.

Sipariş Sürelerinde Yüksek Hız
5000 Kelime ve 50 makaleye kadar olan hizmetleriniz 2 gün içerisinde yazılır ve teslim edilir. Yaşanabilecek herhangi bir gecikme durumuna karşı da önlemimiz var. Geciken gün başına ön çalışması yapılmış makaleler hediye ediyoruz. Bu hediyeler sipariş oranlarına göre değişiklik gösterebilmekte.

Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat
Fiyatlandırmamız her içerik için aynı olup 100 kelime = 2.5 TL şeklinde çalışmaktayız. İngilizce ve diğer dillerdeki içerik hizmetimiz için iletişime geçmeyi unutmayın.

Kimiz Biz
Video Oyunları, Teknoloji ve Sözlük projelerinde yöneticilik ve içerik sağlayıcılığı rolünde görev almış yazarlarımız büyük markalara 4 yıldır hizmet vermekte. Kaliteli makale hizmetinin, iyi bir dil bilgisinden geçtiğinin bilincindeyiz. Ekibimiz hem internet sektörüne hakim, hem de Türkiye'nin önemli üniversitelerinde okumakta ya da mezun. Dolayısıyla iddiamız oldukça sağlam, bizden daha iyi hizmet sağladığını gösterebileceğiniz bir rakibimiz olursa köşemize çekilmeye hazırız.

Referans için iletişime geçebilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net