engink

İsim
: Engin K.
Kayıt Tarihi
: 12 Nisan 2018
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Üniversite hayatım boyunca çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra profesyonel meslek hayatıma adım attım. Havacılık sektöründe uçak teknisyeni olarak görev almaktayım. Mesleğimin de gerektirdiği üzere sürekli olarak yabancı siteleri takip ediyorum. Instagram'da mesleğimle ilgili olarak yürüttüğüm tamamen İngilizce bilgi içeriğine sahip yaklaşık 80 bin takipçimin bulunduğu bir sosyal medya hesabını yönetiyorum. İçerik taleplerinizi en az 2 farklı kaynak kullanarak oluşturmaktayım.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Uzun yıllardır içerik üreticiliği konusunda elde ettiğim tecrübeyle birlikte internet siteleriniz için ihtiyaç duyduğunuz içerikleri profesyonel bir şekilde hazırlamaktayım. Hazırladığım tüm içeriklerin okunabilir olmasının yanı sıra genel SEO kriterlerine uyup uymadığını da kontrol ettikten sonra tarafınıza teslim etmekteyim.

Zamanında teslimat konusu iş disiplinim açısından önceliklerim arasında yer almaktadır. Anlaştığımız gün ve saatte siparişlerinizi eksiksiz bir şekilde teslim etmekteyim.

Teslimat sonrasında içeriklerde düzenlenmesini istediğiniz noktalar için ise ücretsiz bir şekilde hizmet veriyorum.

İçerik Üretiminde Uzmanlık Alanlarım

Otomobil

Teknolojik Ürünler

Hizmet Sektörü

Haber Editörlüğü

Kripto Para Gündemi

İngilizce - Türkçe Çeviri

Yukarıda belirtmiş olduğum kategoriler dışındaki talepleriniz için de detaylı bir şekilde konuştuktan sonra birlikte karar verebiliriz. Profesyonel içerik talepleriniz için siparişlerinizi bekliyorum. Hazır makalelerimi de incelemenizi tavsiye ederim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.