engingerez

İsim
: Engin G.
Kayıt Tarihi
: 10 Haziran 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Kendimi bildim bileli makaleye hevesim ve uğraşım vardır. Çeşitli konularda birçok yazmış olduğum makale vardır .. Özgün bir şekilde kaleme aldığım cümleleri gayet yalın ve kolay anlaşılabilir bir dille okuyucunun hizmetine sunmaktayım. Kesinlikle makalelerimde alıntılar yoktur.. Sizlerinde ihtiyacı olan tüm konularda makale isteklerinizi kaleme alarak istediğiniz tür ve nitelikte sizlere yazmak isterim.. tercihiniz olmak dileğiyle..


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"engingerez" Örnek İçerikleri

  • Ocuklarda Hastalıklar

Hizmet Açıklaması

ÖNSÖZ

Makale yazma konusunda oldukça tecrübeliyimdir. birçok araştırma şirketine ve tanıtım bloglarına yazmış olduğum yüzlerce makalelerim mevcuttur. okumayı ve gezmeyi çok severim bu nedenle birçok konu hakkında  bilgi sahibi durumunda bulunmaktayım. İstediğiniz özelliklerde ve profillerde makalelerinizi oluşturmaya talibim. İstediğiniz makale profilini bana ayrıntısıyla yansıtmanız halinde verdiğiniz süre çerçevesinde elimden gelenin en iyisini yapacağımın garantisini sizlere vermekteyim.

 

Makalelerinizi istediğiniz konu başlıklarında istediğiniz ayrıntıda yazabilmekteyim. Konu sınırlaması bulunmamaktadır. Kendimde günde onlarca makale okur, bilgime bilgi katarak kendimi geliştiririm. Bu konuda benimle çalışmayı istediğinizde yanlış yapmadığınızın farkına ilk makalede varacaksınız. Tamamen dili yalın ve özgün bir biçimde kullanırım. Okuyucu sıkmayarak cezbedici kelimelerle dikkatini makalede toplarım. 

Donanımlı makaleler için siparişlerinizi bana verin.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.