• Giriş
  • Kayıt Ol

enessanverdi

İsim
: Enes Ş.
Kayıt Tarihi
: 29 Haziran 2020
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Orta Doğu Teknik Üniversitesi mühendislik adayı bir öğrenciyim.Okuduğum süre boyunca iki ayrı akademik makale yazma dersi aldım.Gözden kaçabilecek ufak ayrıntıları çokça tecrübe ettim.Tüm bu nedenlerden dolayı akademik yazıma aşinayım. Makalelerinizde gereken özeni ve özgünlüğü bulabilirisiniz. Geçen yıl yaptığım bir girişim olan dizi ve film blog sitesinin kurucusu ve yönetcisiyim. Ayrıca halihazırda bir web sitesi yönettiğim için web içeriklerine oldukça hakimim. Tamamen özgün SEO uyumlu yazıları sizin için üretebilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim.

Neden Ben?
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz.

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar.
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net