enes_kaya

İsim
: Enes K.
Kayıt Tarihi
: 1 Şubat 2018
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

Yaklaşık 10 yıldır web sektöründe makale ve editör hizmeti vermekteyim. Gerek şahsi web sitelerim de, gerekse farklı web adreslerine içerik sağladım. Kendimi icerik.net çatısı altında tanıtıp, yazılarımı geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyorum. Şahsım olarak 26 yaşındayım ve günlük olarak yazı işleriyle geçimimi sağlıyorum. Memleketim Antalya ve ikamet ettiğim ilçesi Gazipaşadır... Bizim tabirimiz ile sessiz cennet Gazipaşa


Fiyat Tarifesi: 1.20 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Başta blog siteleri olmak üzere ekonomi-finans, teknoloji, sosyal medya, sektörel, dini ve sağlık kategorileri üzerine içerik yazabilirim. İçeriklerim düzgün türkçe, imla kurallarına uygun ve seo uyumlu olacak şekilde hazırlanır. Makaleler günlük haber içerikleri dışında tamamen hit odaklı yazılır. Google üzerinde insanlar nasıl bir arama yapıp sitelere giriş sağlar düşüncesi ve mantığıyla yazılarımı sizlere sunuyorum. Şu ana kadar hizmet verdiğim bir çok blog sitesi hit odaklı makaleler ile günlük yüksek oranlı kitlelere ulaşmayı başardı. Tabi işin sırrı sadece burada bitmiyor. Makale içeriklerimiz seo uyumlu olması sebebiyle google tarafından kolay anlaşılıyor ve anahtar kelimelerin iyi anlaşılması sağlanıyor.

Oluşturduğum makaleler size konuya uygun resim ve etiketleri oluşturulmuş olarak geliyor. Yapmanız gereken makaleyi satın almak ve sitenizde yayınlamak.

Birlikte çalışabilmek dileğiyle ..

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.