emrebstan

İsim
: Emre B.
Kayıt Tarihi
: 19 Mayıs 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

2017 Yılında halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümünden mezun oldum. İlk başlarda hobi olarak farklı alanlarda web site yönetimi ve seo alanında birçok çalışmalar içerisinde yer aldım. Şu an da ağırlıklı olarak finans sektörüyle ilgili sosyal medya hesapları ve web siteler yönetmekteyim. Finans alanıyla alakalı içerikler üretmekten keyif alıyorum. Bu içeriklerimi de icerik.net ailesi içerisinde paylaşmaktan mutluluk duyacağım.


Fiyat Tarifesi: 3.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Web site, seo, içerik yazarlığında birçok alanda çalışma fırsatı bulduktan sonra şu an seo ve web site yönetimi konusunda çalışmalarımı sürdürmekteyim. 2017 yılında hobi olarak başladığım bu süreçte birçok deneyime sahip oldum. İlgi alanıma göre birçok web site kurdum yönettim ve seo konusunda ciddi başarılar elde ettim. Genellikle ekonomi alanında çalışmalar yapmaktayım. Forex, Borsa, Kripto Para ve Diğer yatırım araçlarıyla ilgili istediğiniz makaleleri seo noktasında en ince ayrıntısına kadar hazırlayabilirim.

Ekonomi alanında istediğiniz makaleleri hızlı bir şekilde teslim edebilirim. İsterseniz anahtar kelime analizi,rakip analizi yaparak sizlerin işinide kolaylaştırıp seo noktasında kusursuz makaleleri ortaya çıkarabilirim.

Ortaya çıkan makalelerde revize hakkınız mevcuttur.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.